Zamknij

Cleo w żałobie. „Odeszła bardzo ważna dla mnie osoba”

26.02.2022 17:59
Cleo
fot. VIPHOTO/East News

Cleo w żałobie. Znana polska wokalistka poinformowała, że zmarła bardzo ważna dla niej osoba. Bolesna i osobista strata zbiegła się z czasem tragicznych wydarzeń na świecie.

Cleo, a właściwie Joanna Klepko, w szybkim czasie została okrzyknięta gwiazdą. Chętnie dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi działalności muzycznej, jednak stara się odgraniczać życie prywatnego od zawodowego – na Instagramie obserwuje ją aż 995 tys. osób. Teraz zdecydowała się na poruszające wyznanie.

Zobacz także: Donatan i Cleo udają, że obdarowują się autami? Tabloid na tropie spisku

Cleo w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba

Nic dziwnego, że osobisty wpis artystki wywołał wielkie poruszenie. Gwiazda stara się nie pisać o smutnych wydarzeniach z życia prywatnego. Teraz podzieliła się przykrą informacją o śmierci bliskiej osoby.

- Z bólem serca obserwuje się zachód słońca bliskiej osoby. A kiedy znika bezpowrotnie za horyzontem, boli najbardziej. Wczoraj odeszła bardzo ważna dla mnie Osoba. Zbiegło się to z przykrymi wydarzeniami na Świecie. To jedno słońce nie wzejdzie już na pewno, ale pozostaje chociaż promyk nadziei, że Świat zmęczony pandemią i konfliktami uspokoi się i znów po sztormie wyjdzie piękne słońce. Tego Wam i sobie życzę – napisała Cleo na Instagramie.

Chociaż jurorka „The Voice Kids” nie napisała, o kogo chodzi, mogła liczyć na ogromne wsparcie swoich fanów. Obserwatorzy napisali dziesiątki pocieszających komentarzy.

- Kochana bardzo mi przykro. Trzymaj się! Oby te wszystkie okrucieństwa się skończyły. Za wiele łez i krwi zostało już wylane... - napisała jedna z fanek.

- Trzymaj się Cleoś, jesteś silna, pamiętaj! - czytamy.

- Wyrazy współczucia. Nasi Bliscy są i pozostaną w Naszej pamięci i w Naszych sercach na zawsze. „Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o Nim”. Dużo siły. Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą – pocieszał internauta.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News