Zamknij

Claire Crosby śpiewa przebój Adele. Urocza 7-latka jest gwiazdą internetu [WIDEO]

07.08.2020 10:00

Claire Crosby to 7-latka kochająca śpiewać. Jej głos pokochali także internauci, którzy uwielbiają oglądać nagrania z utalentowaną dziewczynką. Do sieci trafił nowy filmik, gdzie Claire Crosby śpiewa jeden z przebojów Adele.

Claire Crosby
fot. Youtube

Adele ma na swoim koncie wiele przebojów. Jej hity są znane i lubiane na całym świecie, a wielu artystów tworzy covery.

Okazuje się, że fanką brytyjskiej piosenkarki jest także Claire Crosby. 7-letnia dziewczynka z amerykańskiego Seattle zaprezentowała hit Adele „Make You Feel My Love”. Co ciekawe, wydany w 2008 roku przez gwiazdę utwór to tak naprawdę cover piosenki Boba Dylana z 1997 roku.

Claire Crosby w coverze Make You Feel My Love Adele. 7-latka to gwiazda internetu

Claire Crosby nie tylko zaśpiewała „Make You Feel My Love”, ale także zagrają przebój na swojej malutkiej turkusowej gitarze. Trzeba przyznać, że dziewczynka świetnie radzi sobie z instrumentem.

Urocza 7-latka po raz kolejny skradła serca internautów. Wideo cieszy się ogromną popularnością, podobnie zresztą jak pozostaje nagrania z dziewczynką.

Warto dodać, że cały kanał The Crosbys, który Claire prowadzi wraz ze swoją rodziną, jest absolutnym hitem serwisu YouTube. Opublikowane tam filmiki obejrzano 570 milionów razy.

loader