Zamknij

Chris Brown zgwałcił kobietę i odurzył ją narkotykami? Szokujące oskarżenia pod adresem muzyka

28.01.2022 12:08
Chris Brown
fot. Rex Features/East News

Chris Brown odurzył kobietę i zgwałcił ją na jachcie? Piosenkarz został pozwany – informuje magazyn "Rolling Stone". W treści pozwu pojawiają się szokujące informacje. Artysta miał rzekomo dosypać kobiecie czegoś do drinka, następnie zaprowadzić do sypialni i uniemożliwić wyjście. Brown zdecydował się zareagować na oskarżenia i opublikował wpis w mediach społecznościowych.

Chris Brown to znany piosenkarz R&B, którego muzyka niejednokrotnie odniosła wielki sukces komercyjny. Amerykanin ma jednak na swoim koncie wiele problemów z prawem. Napaści, pobicia, narkotyki, głośna sprawa z Rihanną, którą pobił w 2009 roku.

Teraz pojawiają się kolejne szokujące zarzuty pod adresem artysty. Chris Brown został oskarżony o gwałt. Wokalista miał zgwałcić kobietę na jachcie i odurzyć ją narkotykami.

Chris Brown zgwałcił kobietę i odurzył ją narkotykami? Szokujące oskarżenia pod adresem muzyka

Chris Brown został oskarżony o gwałt na kobiecie i odurzenie jej narkotykami – informuje "Rolling Stone". Do zdarzenia miało dojść na jachcie w pobliżu Star Island, rezydencji Diddy’ego w Miami.

Jak podaje magazyn, pozew złożyła kobieta ukrywająca się dla bezpieczeństwa pod pseudonimem Jane Doe. Tancerka, choreografka i modelka została zaproszona przez Browna na jacht. Para miała rozmawiać o rozpoczęciu kariery w branży muzycznej. Następnie kobieta rzekomo wypiła drink przygotowany przez muzyka, po którym miała poczuć się "zdezorientowana, niestabilna fizycznie i senna".

W dalszej części pozwu Jane Doe twierdzi, że Chris Brown zaprowadził ją do sypialni, gdzie zamknął drzwi i uniemożliwił jej wyjście. Następnie 32-letni wokalista rzekomo zgwałcił kobietę, a do wytrysku miało dojść w ciele ofiary. Jak ujawnia "Rolling Stone", kolejnego dnia Amerykanin miał zażądać od kobiety przyjęcia pigułki "dzień po" zapobiegającej zajściu w ciążę.

Chris Brown odpowiada na zarzuty o gwałt

Chris Brown postanowił zareagować na oskarżenia o gwałt i odurzenie kobiety narkotykami. Choć artysta nie napisał tego wprost, jego najnowszy wpis na Instagramie najprawdopodobniej nawiązuje do całej sprawy.

Mam nadzieję, że widzicie ten wzór kłamstwa, który pojawia się za każdym razem, gdy wypuszczam muzykę lub inne projekty. "Oni" próbują wyciągać jakieś prawdziwe bzdury – napisał Brown.

Kobieta domaga się od wokalisty odszkodowania w wysokości 20 milionów dolarów, a także pokrycia kosztów sądowych.

Oto 10 gwiazd, które trafiły do więzienia [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Andrew F. Kazmierski / Shutterstock.com

RadioZET.pl/rollingstone.com