Zamknij

Celine Dion pokazała najmłodszych synów. Bliźniaki skończyły dziesięć lat [FOTO]

26.10.2020 16:00
Celine Dion
fot. Rex Features/East News

Celine Dion pokazała najnowsze zdjęcia bliźniaków. Słynna piosenkarka pochwaliła się, że jej najmłodsi synowie skończyli właśnie dziesięć lat. We wpisie wspomniała o swoim mężu i ojcu chłopców Rene Angelil, który zmarł kilka lat temu.

Celine Dion to jedna z najsłynniejszych piosenkarek w historii muzyki popularnej. Wokalistka ma na swoim koncie ponad 150 singli, a wiele z nich to ponadczasowe hity, jak m.in. „My Heart Will Go On” czy „The Power of Love”.

Wielka kariera muzyczna nie przeszkodziła Kanadyjce w stworzeniu rodziny. Kilka lat temu Celine Dion przeżyła jednak prawdziwy dramat. Straciła ukochanego męża, który zmarł po ciężkiej chorobie. Para doczekała się trójki dzieci. Piosenkarka pochwaliła się właśnie nowymi zdjęciami bliźniaków.

Celine Dion bez makijażu. Gwiazda opublikowała naturalne zdjęcie [FOTO]

Celine Dion pokazała najmłodszych synów. Bliźniaki skończyły dziesięć lat

Celine Dion zamieściła w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcia swoich najmłodszych synów Nelsona i Eddy’ego. Artystka złożyła chłopcom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich dziesiątych urodzin.

Nelson i Eddy, przez ostatnie 10 lat każdego dnia wnosiliście do naszego życia tyle radości, miłości i śmiechu. Sprawiacie, że ja, wasz starszy brat i tata, który na pewno czuwa nad wami, jesteśmy z was bardzo dumni. Wszystkiego najlepszego, moi piękni chłopcy. Bardzo was kochamy — napisała artystka.

Celine Dion i Rene Angelil mają jeszcze jednego syna. W 2001 roku na świat przyszedł Rene-Charles Angelil.

Syn Celine Dion jest raperem. Jego muzyka cieszy się popularnością w sieci

Śmierć Rene Angelila. Mąż Celine Dion zmarł po ciężkiej walce z rakiem

Rene Angelil, mąż Celine Dion, zmarł w styczniu 2016 roku w wieku 73 lat po ciężkiej walce z rakiem gardła. Po raz pierwszy producent i menadżer zachorował w 1999 roku, ale wtedy udało mu się pokonać chorobę. Po kilkunastu latach nastąpił jednak nawrót nowotworu.

Celine Dion i Rene Angelil byli małżeństwem ponad 20 lat. Kanadyjczyk zajmował się także karierą żony – przez wiele lat był jej menadżerem.

Celine Dion w pięknych słowach wspomina zmarłego męża: „Najlepszy mężczyzna na świecie”