Zamknij

Celine Dion czuje się coraz gorzej? Nie może koncertować: "Mam nadzieję, że wrócę do zdrowia"

17.01.2022 10:49
Celine Dion
fot. LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Celine Dion ma coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem? Wokalistka po raz kolejny odwołuje zaplanowane koncerty z powodu kłopotów zdrowotnych. Gwiazda nie jest nawet w stanie brać udziału w próbach. Co dolega Celine Dion?

Celine Dion to muzyczna legenda, która może pochwalić się mnóstwem przebojów. Nic więc dziwnego, że wiele osób marzy zobaczyć gwiazdę na żywo i usłyszeć hity "My Heart Will Go On" czy "The Power of Love".

Niestety, piosenkarka jest zmuszona po raz kolejny odwołać zaplanowane koncerty. Powodem nie jest wcale pandemia koronawirusa, a poważne problemy zdrowotne Celine Dion, przez które nie może przygotowywać się do trasy koncertowej, a tym bardziej wyjść na scenę. Co się dzieje z wokalistką?

Celine Dion odwołała koncerty. Coraz gorszy stan zdrowia piosenkarki?

Celine Dion poinformowała o odwołaniu zaplanowanych na marzec i kwiecień koncertów w Stanach Zjednoczonych w ramach trasy koncertowej "Courage World Tour".

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, Celine Dion cierpi na ciężkie i uporczywe skurcze mięśni. Ból jest tak silny, że uniemożliwia 53-latce występowanie i udział w próbach. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Kanadyjka musiała przełożyć także koncerty w Las Vegas.

Liczyłam, że będę już zdrowa, ale muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i słuchać zaleceń lekarzy. W ramach naszych koncertów jest dużo organizacji i przygotowań, więc musimy już dziś podjąć decyzje, które wpłyną na najbliższe dwa miesiące. Mam nadzieję, że wrócę do pełnego zdrowia, a także, że wszyscy przezwyciężymy tę pandemię. Nie mogę się doczekać powrotu na scenę – napisała gwiazda i podziękowała fanom za wiadomości w social mediach: "Jestem poruszona wszystkimi słowami wsparcia, które wysyłacie do mnie poprzez media społecznościowe".

Celine Dion w Polsce 2022. Czy koncerty się odbędą?

Celine Dion potwierdziła, że planuje wznowić trasę koncertową "Courage World Tour" po Europie w maju 2022 roku. Pierwotnie koncerty miały odbyć się w 2020 roku.

Koncerty Celine Dion w Polsce zostały zaplanowane na 18 czerwca 2022 roku w Łodzi (Atlas Arena) i 19 czerwca 2022 roku w Krakowie (Tauron Arena).

John Lennon Selena Andrzej Zaucha
10 Zobacz galerię
fot. AFP/East News, Polaris/East News, Youtube screen (Andrzej Zaucha)