Zamknij

Cardi B wyznała podczas procesu, że miała myśli samobójcze. Przeszła przez piekło

19.01.2022 12:19
Cardi B
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Cardi B miała myśli samobójcze. Podczas procesu artystka wyznała, że przeszła piekło w związku z komentarzami w sieci zamieszczanymi przez Tashę K.

Cardi B często wzbudza kontrowersje nie tylko odważnymi kreacjami, ale także jasnym stanowiskiem w sprawach, które dzielą społeczeństwo. Artystka w 2021 roku wsparła polski Strajk Kobiet, a także często popiera postulaty społeczności LGBTQ+.

Cardi B wyznała podczas procesu, że miała myśli samobójcze

Tym razem jednak postanowiła zawalczyć o swoje własne prawa. Artystka złożyła pozew o zniesławienie przeciwko vlogerce Tashy Kebe. Raperka twierdzi, że twórczyni wygłaszała na jej temat "poniżające i napastliwe" uwagi w swoich filmach na YouTubie.

Hejt to realny problem w dobie rozwoju internetu i mediów społecznościowych. Użytkownicy często zapominają, że ich uwagi mogą wyrządzić ogromną krzywdę. Każda osoba funkcjonująca w sieci bez względu na zawartość swojego portfela czy umiejętności, może zmagać się z problemami, o których nie mamy pojęcia. Po jednych morze nieprzyjemnych uwag spływa jak po kaczce, a u innych te same komentarze mogą przyczynić się do poważnych zaburzeń. Dlatego warto dwa razy zastanowić się, czy naprawdę musimy opublikować swoje zdanie na czyjś temat w sieci.

Cardi B oskarżyła vlogerkę o zniesławienie

Podczas procesu Cardi B opowiedziała, że Kebe rozpowiadała w filmach na swoim kanale o chorobach wenerycznych, na które rzekomo cierpi raperka. Artystka zeznała, że przez podobne uwagi miała myśli samobójcze i nie mogła sobie poradzić z tymi nagraniami.

Jak donosi Billboard, Cardi B czuła się bezradna i przeszła przez prawdziwe piekło, widząc, co dzieje się na YouTubie. W rozmowie z TMZ oznajmiła:

Czułam się pokonana, przygnębiona. Nie chciałam spać z moim mężem.

Sytuacja odbiła się również na jej macierzyństwie. Zaczęła czuć, że nie zasługuje na swoją wspaniałą córkę, odczuwała ciągłe zmęczenie, zaczęła tracić wagę, dokuczały jej migreny i niepokój.

Kebe posiada prawie milion obserwatorów na YouTubie. Spekulacje na temat Cardi B publikowała w filmach z 2018 oraz 2019 roku.ad

Jeżeli zmagacie się z hejtem w internecie, środowisku lub dręczą Was niepokojące myśli związane z innymi problemami, poszukajcie pomocy u specjalistów. Poniżej znajdziecie przydatne numery telefonów.

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

RadioZET.pl/People.com