Zamknij

Calvin Harris: 7 ciekawostek o gwieździe Kraków Live Festival 2019, o których nie wiesz

Piotr Krajewski
16.08.2019 14:45

Calvin Harris wystąpi na Kraków Live Festival 2019, którego patronem medialnym jest Radio ZET. Słynny szkocki DJ będzie jedną z największych gwiazd drugiego dnia festiwalu. Jego hity podbijają listy przebojów już od wielu lat. Specjalnie z okazji Kraków Live Festival 2019 prezentujemy 7 ciekawostek na temat Calvina Harrisa, o których mogliście nie wiedzieć.

Calvin Harris na Kraków Live Festival 2019 7 ciekawostek o słynnym DJ-u o których nie wiesz
fot. mat. prasowe

Kraków Live Festival 2019 odbędzie się 16-17 sierpnia. Jedną z głównych gwiazd tegorocznej imprezy będzie Calvin Harris, który już w sobotę pojawi się na głównej scenie festiwalu. Uczestnicy Kraków Live Festival 2019 usłyszą największe przeboje słynnego DJ-a, czyli m.in. „How Deep Is Your Love”, „Summer” czy „This Is What You Came For”.

>> Fotografie Calvina Harrisa sprzed lat szokują. Tak wyglądał kiedyś znany DJ [ZDJĘCIA]

W związku z Kraków Live Festival 2019, na którym nie zabraknie także Radia ZET, prezentujemy 7 ciekawostek na temat Calvina Harrisa, o których mogliście nie wiedzieć.

Calvin Harris na Kraków Live Festival 2019. 7 ciekawostek o słynnym DJ-u

Jego prawdziwe imię i nazwisko to Adam Richard Wiles.

 

Zanim stał się wielką gwiazdą pracował w przetwórni ryb. Następnie znalazł pracę w popularnej sieci supermarketów Safeway. Podobno marzył też o zostaniu profesjonalnym piłkarzem.

Calvin Harris słynie z tworzenia i produkowania wpadającej w ucho muzyki tanecznej. Okazuje się, że DJ również śpiewa. Jego wokalu możemy posłuchać m.in. w przebojach "My Way", "Summer" czy "Feel So Close".

>> Kraków Live Festival 2019: 5 wielkich gwiazd, które wystąpią na festiwalu

Był najlepiej zarabiającym DJ-em na świecie w latach 2013-2018.

Calvin Harris ma też spore doświadczenie w modelingu. W swojej karierze miał okazję już m.in. reklamować bieliznę słynnej marki Emporio Armani.

Szkocki artysta był w związkach z popularnymi piosenkarkami. Spotykał się chociażby z Ritą Orą czy Taylor Swift. Spekulowało się również o jego romansie z Ellie Goulding.

35-latek jest nie tylko słynnym producentem muzyki elektronicznej, ale również bardzo utalentowanym muzykiem. Świetnie gra na gitarze i fortepianie.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK