Zamknij

Gwiazdor wściekł się na koncercie. Wyzwał fana, zszedł ze sceny: "Pie***ony lach***ągu, grecka c**o"

20.07.2022 10:31

Bruce Dickinson z Iron Maiden wpadł w złość na koncercie i zszedł ze sceny. Wcześniej nawrzeszczał na fana i zwyzywał go, nie przebierając w słowach.

Bruce Dickinson
fot. industrykills/YouTube/screen/TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Iron Maiden - legendy heavy metalu rozpoczęły trasę "Legacy of the Beast". Muzycy nie koncertowali od października 2019 roku ze względu na pandemię koronawirusa. W międzyczasie zdążyli wydać nową płytę - "Senjutsu", którą promują podczas swoich występów.

Bruce Dickinson z Iron Maiden zwyzywał fana i zszedł ze sceny

Jeden z ostatnich koncertów grupy odbył się w Atenach. Grecki występ okazał się dość pechowy dla lidera grupy. Wokalista Ironów przerwał śpiewanie i wściekły zszedł ze sceny.

Muzycy wykonywali swój wielki hit "The Number of the Beast", kiedy Dickinson zwrócił się do jednego z fanów pod sceną. Artysta zauważył, że słuchacz wypuścił w górę flarę.

Fan Iron Maiden odpalił flarę na koncercie. Wokalista zespołu wpadł w złość

Muzyk był zaniepokojony nie tylko faktem, że przedmiot stwarzał zagrożenie dla obecnych w obiekcie. Lider Iron Maiden zezłościł się na to, że dym może wpłynąć negatywnie na jego głos i odbije się to na jakości koncertów grupy.

Dickinson przerwał koncert i wrzasnął:

Pi**a z pie***oną flarą. Ja tu muszę śpiewać. Ty pie***ony lach***ągu. Ty grecka c**o. Ja tu muszę k**wa śpiewać. Pie**ol się.

Wściekły artysta zszedł ze sceny. Najprawdopodobniej czekał, aż dym z flary się rozwieje. Jednak kiedy wrócił, było trudno zsynchronizować się z resztą grupy. Trudno powiedzieć, czy ze względu na pozostałości dymu w powietrzu czy zdenerwowanie.

Zobacz też: Tragedia podczas koncertu The Weeknd. Zmarł od razu po przewiezieniu do szpitala 

Nagranie, na którym można zobaczyć incydent, jest dostępne poniżej:

Grupa Iron Maiden w ramach trasy "Legacy of the Beast" zagra również w Polsce. Koncert odbędzie się już 24 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

loader

RadioZET.pl/blabbermouth.net