Zamknij

Britney Spears zarzuca siostrze żerowanie na jej nieszczęściu. "Jesteś szumowiną"

03.02.2022 11:21
Britney Spears
fot. AFP/EAST NEWS

Britney Spears źle znosi sukces siostry. Jamie Lynn napisała bestseller, a gwiazda pop nazwała autorkę "szumowiną" i zarzuciła jej kłamstwa.

Britney Spears po wielu latach pod kuratelą ojca wreszcie odzyskała wolność. Jednak nie oznacza to końca jej problemów rodzinnych. Artystka nadal nie może wybaczyć krzywd, których doznała według niej nie tylko od taty, ale też matki oraz młodszej siostry. Ta ostatnia przyznała niedawno, że bała się wokalistki pop.

Siostra Britney Spears napisała bestseller. Wokalistka oskarża ją o kłamstwa

W najnowszej książce "Things I Should Have Said" Jamie Lynn Spears wyznała, że wspierała starszą siostrę, jednak czasem się jej bała. Opisała sytuację, w której gwiazda pop chwyciła za nóż i zamknęła się z nią w pokoju.

Britney twierdzi, że większość historii zawartych w książce siostry to kłamstwa. Artystka opublikowała na Instagramie post, w którym ostrych słowach odniosła się do sukcesu Jamie Lynn, której dzieło okazało się bestsellerem.

Krajowy bestseller? Taaaa... Moment wydania tej książki był niewiarygodny, Jamie Lynn. Zwłaszcza że cały świat nie miał pojęcia, co ze mną zrobiono - pisze Britney.

Wokalistka nawiązuje tutaj do faktu, że książka ukazała się zaledwie dwa miesiące po odzyskaniu przez Britney wolności. Jamie Lynn co prawda zapowiadała wydawnictwo jako opowieść o walce o swoje zdrowie psychiczne. Jednak po premierze okazało się, że książka zawiera również wiele szczegółów dotyczących życia jej siostry.

 Britney Spears atakuje siostrę. "Jesteś szumowiną"

Britney zarzuca autorce bestsellera żerowanie na nieszczęściu, które ją spotkało. Wokalistka przyznała, że nie dziwi się, iż książka się sprzedaje, jednak uważa, że wydawnictwo jest pełne kłamstw.

Chciałabym, żebyś przeszła test z wykrywaczem kłamstw. Żeby ta masa ludzi się dowiedziała, jak kłamiesz na mój temat.

Starsza siostra Jamie Lynn zakończyła wymowny wpis, nazywając autorkę książki "szumowiną". Post zniknął już z Instagrama piosenkarki.

RadioZET.pl/pagesix.com