Zamknij

Britney Spears pokazała nagie piersi. W ten sposób walczy o wolność? [FOTO]

26.07.2021 13:52
Britney Spears
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Britney Spears topless na Instagramie. Piosenkarka opublikowała bardzo odważne zdjęcia bez biustonosza. Zdaniem niektórych internautów gwiazda specjalnie prowokuje nagimi fotografiami, aby przeciwstawić się ojcu i zwrócić uwagę fanów na jej sytuację.

Britney Spears walczy o wolność. Od kilku tygodni o piosenkarce jest bardzo głośno w związku z postępowaniem w sądzie, gdzie gwiazda próbuje uwolnić się spod wieloletniej władzy ojca, który sprawuje nad nią kuratelę i decyduje o każdym aspekcie jej życia.

Wokalistka staje się coraz śmielsza w mediach społecznościowych, gdzie nie boi się już napisać prawdy o swojej obecnej sytuacji. Udostępnia także coraz odważniejsze fotografie. Do internetu trafiły właśnie zdjęcia topless Britney Spears. Czy w ten sposób artystka chce sprowokować swojego ojca?

Zobacz także: Britney Spears zapowiada, że nie wróci na scenę. W ostrym wpisie zaatakowała swoją siostrę

Britney Spears topless. Piosenkarka pokazała zdjęcia nagich piersi [FOTO]

Britney Spears dodała zdjęcia, gdzie pozuje bez stanika. Fotografie topless natychmiast wywołały ogromne poruszenie wśród fanów piosenkarki.

Niektórzy twierdzą, że gwiazda specjalnie prowokuje w mediach społecznościowych. Niewykluczone, iż w ten sposób chce pokazać swoją walkę o wolność i przeciwstawić się decyzjom ojca, Jamiego Spearsa.

„Teraz ona mówi #FreeBirtney”, „Duch wolności”, „Czuje się wolna, a my z przyjemnością to oglądamy” – brzmią komentarze.

Część fanów obawia się jednak, że takie zachowanie może zaszkodzić Britney Spears w jej obecnej sytuacji i być może zostanie źle odebrane przez sąd, który wkrótce podejmie decyzje, co dalej z kwestią ubezwłasnowolnienia piosenkarki.

– Britney, próbujemy cię uwolnić, kochanie. Nie wychylaj się jeszcze przez trochę – napisał jeden z zaniepokojonych internautów.

Britney Spears ma nowego adwokata. Kiedy kolejna rozprawa w sądzie?

W połowie lipca odbyła się rozprawa w sprawie Britney Spears. Wokalistka otrzymała zgodę na zatrudnienie własnego adwokata. Został nim słynny prawnik, Mathew Rosengart, który reprezentował wcześniej wiele hollywoodzkich gwiazd, m.in. Bena Afflecka, Seana Penna i Stevena Spielberga.

Amerykanka planuje pozwać swojego ojca za wieloletnie nadużycia. Kolejna rozprawa odbędzie się pod koniec września.