Zamknij

Britney Spears nienawidzi siostry? Jamie Lynn ujawnia szokującą historię z nożem: „Bałam się”

14.01.2022 13:57
Britney Spears
fot. Screen Instagfram britneyspears

Britney Spears może cieszyć się zwolnieniem z kurateli, jednak teraz okazuje się, że wręcz idzie na wojnę z młodszą siostrą, Jamie Lynn Spears. Gwiazda odcina się od rodziny i zapowiada pozwy. Pikanterii dodała ostatnia wypowiedź Jamie Lynn, która opowiedziała o sytuacji, kiedy Britney Spears chwyciła za nóż.

Britney Spears po latach ujawnia kolejne fakty z okresu, kiedy była objęta kuratelą. Opowiada o toksycznych zachowaniach ojca, matki oraz młodszej siostry. Jak stwierdziła, rodzina powinna siedzieć w więzieniu za wszystkie wyrządzone krzywdy.

Zobacz także: Britney Spears szczerze o swoim stanie zdrowia. W końcu przyjmuje prawidłowe leki

Britney Spears nie jest w najlepszych relacjach z siostrą Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears wystąpiła w programie „Good Morning America” i opowiedziała o wsparciu, jakie okazywała siostrze. Nie jest w stanie pojąć, że pomimo przychylności ich relacje nadal nie są poprawne.

- Zawsze byłam największą pomocą dla mojej siostry, kiedy jej potrzebowała. Wychodziłam z siebie, by dać jej kontakty, których potrzebowała, by w miarę możliwości zakończyć tę kuratelę i to wszystko, co miało miejsce w naszej rodzinie. Jeśli to przyniosło nam tyle spięć, po co w to brnąć? […] Wciąż się kochamy. Kocham moją siostrę i zawsze starałam się ją wspierać. Ona o tym wie, dlatego nie wiem, dlaczego tak wyglądają dziś nasze relacje – mówiła Jamie Lynn Spears ze łzami w oczach.

Młodsza siostra promuje swoją nową książkę „Things I Should Have Said”, w której opisała sytuację kiedy zdecydowanie nie czuła się bezpiecznie. Była przerażona, kiedy pewnego dnia Britney Spears chwyciła za nóż i zamknęła się z nią w pokoju. Gwiazda miała rzekomo czegoś mocno się przestraszyć.

- Bałam się cokolwiek o tym powiedzieć, ponieważ nie chciałam nikogo denerwować, ale byłam też tak zdenerwowana, że nie czułam się bezpieczna – wspomina Jamie Lynn Spears. Tłumaczyła, że fragment o siostrze miał być jedynie podzieleniem się doświadczeniami.

Britney Spears ostro odpowiedziała siostrze. „Chce sprzedać książkę moim kosztem”

- 15 lat temu, w tamtym czasie, nigdy nie była przy mnie… więc dlaczego w ogóle o tym mówi? Chyba, że chce sprzedać książkę moim kosztem. […] Nigdy nie musiała na nic pracować, wszystko miała podane na tacynapisała Britney Spears w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Na odpowiedź Jamie Lynn nie trzeba było długo czekać. Młodsza siostra była zdziwiona, że Britney Spears co innego mówi prywatnie, a co innego twierdzi w mediach społecznościowych.

Według Jamie Lynn kres całej sytuacji może położyć Britney – wystarczy jedynie powiedzieć prawdę. Młodsza siostra zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jej książka ma być o wielkiej gwieździe. Zaznaczyła także, że bez względu na to, co się wydarzy, nadal będzie ją kochać.

Oświadczenie Jamie Lynn Spears
fot. Screen Instagram jamielynnspears
Britney Spears
10 Zobacz galerię
fot. Robert Hepler/Everett Collection/East News, ASSOCIATED PRESS/East News, AFP/EAST NEWS