Zamknij

Britney Spears nienawidzi siostry? Jamie Lynn ujawnia szokującą historię z nożem: „Bałam się”

14.01.2022 13:57

Britney Spears może cieszyć się zwolnieniem z kurateli, jednak teraz okazuje się, że wręcz idzie na wojnę z młodszą siostrą, Jamie Lynn Spears. Gwiazda odcina się od rodziny i zapowiada pozwy. Pikanterii dodała ostatnia wypowiedź Jamie Lynn, która opowiedziała o sytuacji, kiedy Britney Spears chwyciła za nóż.

Britney Spears
fot. Screen Instagfram britneyspears

Britney Spears po latach ujawnia kolejne fakty z okresu, kiedy była objęta kuratelą. Opowiada o toksycznych zachowaniach ojca, matki oraz młodszej siostry. Jak stwierdziła, rodzina powinna siedzieć w więzieniu za wszystkie wyrządzone krzywdy.

Zobacz także: Britney Spears szczerze o swoim stanie zdrowia. W końcu przyjmuje prawidłowe leki

Britney Spears nie jest w najlepszych relacjach z siostrą Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears wystąpiła w programie „Good Morning America” i opowiedziała o wsparciu, jakie okazywała siostrze. Nie jest w stanie pojąć, że pomimo przychylności ich relacje nadal nie są poprawne.

- Zawsze byłam największą pomocą dla mojej siostry, kiedy jej potrzebowała. Wychodziłam z siebie, by dać jej kontakty, których potrzebowała, by w miarę możliwości zakończyć tę kuratelę i to wszystko, co miało miejsce w naszej rodzinie. Jeśli to przyniosło nam tyle spięć, po co w to brnąć? […] Wciąż się kochamy. Kocham moją siostrę i zawsze starałam się ją wspierać. Ona o tym wie, dlatego nie wiem, dlaczego tak wyglądają dziś nasze relacje – mówiła Jamie Lynn Spears ze łzami w oczach.

Młodsza siostra promuje swoją nową książkę „Things I Should Have Said”, w której opisała sytuację kiedy zdecydowanie nie czuła się bezpiecznie. Była przerażona, kiedy pewnego dnia Britney Spears chwyciła za nóż i zamknęła się z nią w pokoju. Gwiazda miała rzekomo czegoś mocno się przestraszyć.

- Bałam się cokolwiek o tym powiedzieć, ponieważ nie chciałam nikogo denerwować, ale byłam też tak zdenerwowana, że nie czułam się bezpieczna – wspomina Jamie Lynn Spears. Tłumaczyła, że fragment o siostrze miał być jedynie podzieleniem się doświadczeniami.

Britney Spears ostro odpowiedziała siostrze. „Chce sprzedać książkę moim kosztem”

- 15 lat temu, w tamtym czasie, nigdy nie była przy mnie… więc dlaczego w ogóle o tym mówi? Chyba, że chce sprzedać książkę moim kosztem. […] Nigdy nie musiała na nic pracować, wszystko miała podane na tacynapisała Britney Spears w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Na odpowiedź Jamie Lynn nie trzeba było długo czekać. Młodsza siostra była zdziwiona, że Britney Spears co innego mówi prywatnie, a co innego twierdzi w mediach społecznościowych.

Według Jamie Lynn kres całej sytuacji może położyć Britney – wystarczy jedynie powiedzieć prawdę. Młodsza siostra zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jej książka ma być o wielkiej gwieździe. Zaznaczyła także, że bez względu na to, co się wydarzy, nadal będzie ją kochać.

Oświadczenie Jamie Lynn Spears
fot. Screen Instagram jamielynnspears
loader