Zamknij

Britney Spears napisze autobiografię. Podpisała wielomilionowy kontrakt

22.02.2022 11:13
Britney Spears
fot. face to face/Reporter

Britney Spears podpisała kontrakt wydawniczy. Artystka zobowiązała się do napisania autobiografii. Wydawca zaproponował jej wielomilionową umowę. 

Britney Spears to jedna z artystek o najciekawszej i najbardziej burzliwej karierze w show-biznesie. Zarówno jej działalność artystyczna jak i życie prywatne to ciągła sinusoida. Wokalistka wielokrotnie zdawała się być zarówno na szczycie jak i na dnie.

Britney Spears napisze autobiografię

Spears przez lata funkcjonowała pod kuratelą ojca. Nie mogła decydować o sobie w niemal żadnej kwestii. Jednak niedawno odzyskała wolność. Nic dziwnego, że w stronę gwiazdy pop posypały się liczne propozycje.

Madonna przyznała, że chętnie zagrałaby z Britney na jednej scenie, a wydawnictwa książkowe walczyły o kontrakt z gwiazdą na jej autobiografię. Najkorzystniejszą umowę ponoć złożyła artystce firma Simon & Schuster.

Britney Spears podpisała wydawniczy kontrakt na kilkanaście milionów dolarów?

Oferta przetargowa wydawnictwa była ogromna. Jak donosi Page Six, z nieoficjalnych informacji wynika, że suma pobiła wszelkie rekordy. Najprawdopodobniej kontrakt jest warty 15 milionów dolarów.

Artystka podpisała umowę, zgodnie z którą zobowiązała się do wydania książki, która ujawni szczegóły z jej burzliwego życia i będzie zawierać jak najwięcej wspomnień z czasów zmagań Spears z licznymi problemami.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

W autobiografii Britney Spears możemy spodziewać się odpowiedzi na książkę jej siostry. Jamie Lynn Spears wydała niedawno pozycję "Things I Should Have Said", której treść bardzo nie spodobała się gwieździe pop. Jamie opisała w niej między innymi strach przed siostrą.