Zamknij

Britney Spears i Elton John nagrali utwór. "Hold Me Closer" to pierwszy singiel wokalistki od 6 lat

26.08.2022 10:29

Britney Spears i Elton John połączyli siły i nagrali utwór "Hold Me Closer". To całkiem nowa, taneczna wersja hitu wokalisty "Tiny Dancer" z 1971 roku. Premiera kawałka na antenie RadiaZET już po 21.00.

Elton John/Britney Spears
fot. KAMIL KRZACZYNSKI/AFP/East News/B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Britney Spears i Elton John nagrali wspólny utwór. Fani artystów czekali na premierę od miesiąca. Pod koniec lipca pojawiły się plotki, że obecność wokalistki pod studiem nagraniowym nie jest przypadkowa i już wkrótce będziemy mogli posłuchać nowej muzyki od gwiazdy pop.

Britney Spears z pierwszym singlem od 6 lat

Utwór "Hold Me Closer" to nowa wersja wielkiego hitu Eltona Johna "Tiny Dancer" wydanego w 1971 roku. Dla Britney Spears współpraca zaowocowała pierwszą od 6 lat muzyką na koncie piosenkarki. Elton John z kolei zyskał znacznie bardziej taneczną wersję swojego przeboju.

"The Guardian" podaje, że Spears ukończyła swoją sesję nagraniową do kawałka w niecałe dwie godziny. To pierwsze wydawnictwo gwiazdy odkąd została zwolniona spod 13-letniej kurateli swojego ojca.

Premiera utworu na antenie RadiaZET już w piątek po 21.00.

Britney Spears i Elton John nagrali utwór "Hold Me Closer"

Spears wyznała, że czuła się przytłoczona perspektywą wydania nowej muzyki. Jej ostatni album "Glory" ukazał się w 2016 roku. Mimo to artystka na Twitterze zaznaczyła:

To mega fajne, że śpiewam z facetem, który jest autorem klasyków z naszych czasów. Jestem trochę przytłoczona, to dla mnie wielka rzecz.

Elton John deklaruje:

Jestem absolutnie podekscytowany, że mogłem pracować z Britney Spears. Ona naprawdę jest ikoną, jedną z największych gwiazd popu wszech czasów i brzmi niesamowicie w tym utworze. Kocham ją mocno i jestem zachwycony tym, co wspólnie stworzyliśmy.

Britney również komentuje niezwykłą współpracę z wokalistą:

Byłam zaszczycona, gdy niesamowity Sir Elton John poprosił mnie o dołączenie do niego w jednej z jego najbardziej kultowych piosenek. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani mogą ją usłyszeć! Dziękuję za zaproszenie, Elton! Jestem wdzięczna, że miałam możliwość pracować z tobą i twoim legendarnym umysłem.

Elton John wcześniej nagrał utwór "Cold Heart" w duecie z Duą Lipą. Piosenka łączyła kilka jego hitów w tym "Rocket Man" i "Sacrifice".

loader