Zamknij

Najmłodszy syn Michaela Jacksona to już dorosły mężczyzna. Tak dziś wygląda Blanket

03.11.2021 14:37
Blanket Jackson Bigi
fot. Rex Features/EAST NEWS

Michael Jackson doczekał się trójki dzieci. Najmłodszy syn Blanket w chwili śmierci Króla Popu miał zaledwie 7 lat. Obecnie jest już dorosłym mężczyzną i udzielił pierwszego wywiadu w telewizji. Tak dziś wygląda Blanket Jackson, najmłodszy syn Michaela Jacksona.

Michael Jackson zmarł nagle w czerwcu 2009 roku w wieku 50 lat. Król Popu pozostawił trójkę dzieci – Prince’a Jacksona, Paris Jackson i Blanketa Jacksona, którzy w momencie śmierci taty wciąż byli dziećmi.

Jak dziś wygląda Blanket Jackson, najmłodszy syn Michaela Jacksona? Obecnie ma już 19 lat i jest dorosłym mężczyzną. Właśnie udzielił pierwszego wywiadu.

Blanket Jackson: tak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona

Blanket Jackson, a właściwie Prince Michael Jackson II, pojawił się w brytyjskim programie "Good Morning Britain", gdzie udzielił swojego pierwszego telewizyjnego wywiadu. Najmłodszy syn Michaela wkrótce skończy 20 lat i przedstawia się obecnie jako Bigi Jackson.

W trakcie rozmowy z brytyjską telewizją oprowadzał widzów po rodzinnej posiadłości w Encino. To właśnie tam odbyła się charytatywna impreza halloweenowa jego brata Prince’a, podczas której zbierano fundusze dla fundacji Heal Los Angeles założonej w latach dziewięćdziesiątych przez Króla Popu. Organizacja wspiera podnoszenie jakości życia młodzieży z Los Angeles.

Najmłodszy syn Michaela Jacksona poruszył w wywiadzie również kwestie dotyczące zmian klimatu. W związku z odbywającym się szczytem klimatycznym COP26 w Glasgow Bigi zaapelował do przywódców państw, aby poważnie zajęli się problemami klimatycznymi.

Myślę, że to ważne, że wszyscy o tym wiemy i myślę, że mamy trochę pracy do wykonania, ale nasze pokolenie wie, jak bardzo jest to ważne – powiedział syn Michaela Jacksona.

RadioZET.pl/plejada.pl