Zamknij

Blanka w nowym singlu "Solo". Piątkowa premiera w Radiu ZET

23.09.2022 15:34

Blanka przedstawia nowy singiel zatytułowany „Solo”. Premiera utworu młodej wokalistki, która miała okazję występować w Stanach Zjednoczonych, na antenie Radia ZET już po godz. 21:00 w programie Marcina Wojciechowskiego.

Blanka
fot. mat. prasowe

Blanka to młoda wokalistka, która coraz śmielej wkracza do polskiej branży muzycznej. Co ciekawe, piosenkarka już w wieku 14 lat wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z muzyką – to właśnie wtedy napisała pierwszy utwór.

Blanka i nowy singiel „Solo”. Premiera w Radiu ZET

Blanka zdradziła kilka szczegółów na temat swojej najnowszej piosenki „Solo”, której producentami są Mikołaj Trybulec i Maciej Puchalski.

Solo to piosenka o miłości, która okazała się zwykłą "ściemą". Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam...SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy – mówi wokalistka.

Blanka miała już okazje występować w Stanach Zjednoczonych. Pojawiała się z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. W USA artystka rozwijała swój język angielski, zdolności muzyczne i taniec.

RadioZET.pl/mat.prasowe