Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Black Eyed łączy siły z Shakirą i Guettą, nowość od Alana Walkera

17.06.2022 14:11

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze mogą liczyć na nowe utwory od Alana Walkera i zespołu Black Eyed Peas, który łączy tym razem siły z Shakirą i Davidem Guettą.

Black Eyed Peas
fot. mat. prasowe

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery od najpopularniejszych gwiazd.

Alan Walker & Au/Ra – „Somebody Like U”

Alan Walker wydał właśnie nową EP-kę „Walkerverse, Pt. I”, którą promuje singiel „Somebody Like U”. Na minialbumie znajduje się łącznie pięć piosenek.

W utworze „Somebody Like U” gościnnie pojawia się Au/Ra. Popularna piosenkarka miała okazję już wcześniej współpracować z brytyjsko-norweskim DJ-em i producentem, m.in. przy przeboju „Darkside”.

Artysta będzie promował najnowsze wydawnictwo podczas światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się już we wrześniu i dotrze również do Polski. 8 października Alan Walker wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Premiera utworu w Radiu ZET po godz. 21:00.

Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta – „Don’t You Worry”

Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta łączą siły w nowym, wakacyjnym utworze. Czy „Don’t You Worry” podbije letnie parkiety?

Amerykański zespół postawił na współpracę ze sprawdzonymi gwiazdami. David Guetta współtworzył z nimi m.in. wielki przebój „I Gotta Feeling” z 2009 roku, a Shakira nagrała niedawno z Black Eyed Peas utwór „Girl Like Me”, do którego teledysk może pochwalić się ponad 500 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Ostatnia płyta Black Eyed Peas „Translation” ukazała się w 2020 roku. Na albumie znalazły się piosenki m.in. z J Balvinem, Malumą, Becky G czy wspomnianą już Shakirą.

Premiera utworu w Radiu ZET po godz. 22:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe