Zamknij

Billie Eilish uratowała życie fanowi? Przerwała koncert. Jeden z widzów zaczął się dusić [WIDEO]

07.02.2022 12:22

Billie Eilish przerwała koncert w Atlancie, aby pomóc jednemu z widzów. Piosenkarka zauważyła, że fan ma problemy z oddychaniem i natychmiast zatrzymała występ. Poprosiła o dostarczenie chorej osobie inhalatora.

Billie Eilish
fot. Instagram screen / wishyouwerebil

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki. Jej piosenki biją rekordy popularności, a koncerty wyprzedają się w kilka minut.

Niemal każdy jej występ oglądają na żywo tysiące osób, więc młoda piosenkarka zdaje sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo publiczności, zwłaszcza w tak ogromnym tłumie. W miniony weekend Billie Eilish przerwała koncert, żeby pomóc jednemu z fanów, który zaczął się dusić.

Billie Eilish przerwała koncert w Atlancie. Jeden z fanów zaczął się dusić [WIDEO]

Billie Eilish uratowała życie jednemu z fanów? W trakcie sobotniego koncertu w Atlancie 20-letnia wokalistka zauważyła, że osoba w tłumie ma problemy z oddychaniem i zaczyna się dusić.

Gwiazda natychmiast przerwała występ i poprosiła swoją ekipę o dostarczenie inhalatora. Eilish nie kontynuowała koncertu, dopóki nie upewniła się, że fan poczuł się lepiej. Miała także szczególną prośbę do pozostałych widzów.

Dajcie tej osobie trochę czasu. Nie tłoczcie się wokół niej – powiedziała głośno 20-latka.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji piosenkarki wszystko dobrze się skończyło. Koncert Billie Eilish został wznowiony.

Internauci chwalą Billie Eilish za przerwanie koncertu w Atlancie

Zachowanie Billie Eilish na koncercie spotkało się z bardzo pozytywną reakcją internautów. Wiele osób chwali piosenkarkę za to, co zrobiła i pokazała, jak niezwykle ważne jest dla niej bezpieczeństwo fanów.

Pojawiły się także komentarze uderzające w Travisa Scotta w związku z tragedią, do której doszło w listopadzie w trakcie jego koncertu na festiwalu Astroworld. Wiele osób zarzuca raperowi brak reakcji podczas imprezy.

 Travis Scott powinien się czegoś nauczyć z tej sytuacji – napisał internauta pod nagraniem z koncertu Eilish.

Tragedia na festiwalu Astroworld w Houston wstrząsnęła całym światem. Na początku listopada podczas koncertu Travisa Scotta doszło do wybuchu paniki. W wyniku chaosu i ogromnego naporu tłumu śmierć poniosło 10 osób w wieku od 9 do 27 lat, a ponad 300 widzów zostało rannych.

Po dramacie na Astroworld wiele osób złożyło pozwy w sądzie przeciwko twórcy festiwalu i raperowi Travisowi Scottowi, a także firmom odpowiedzialnym za organizację Astroworld. W pozwach pojawiły się m.in. zarzuty o zaniedbania i niedopełnienie obowiązków w kwestii bezpieczeństwa uczestników koncertów.

RadioZET.pl/nme.com