Billie Eilish śpiewa dla Bonda. Pokazała oficjalny klip do "No Time To Die" [WIDEO]

02.10.2020 14:29

Billie Eilish zaprezentowała oficjalny teledysk do utworu „No Time To Die”, który promuje najnowszą część filmu o Jamesie Bondzie zatytułowaną „Nie czas umierać”. W klimatycznym wideoklipie nie brakuje wielu ujęć z produkcji z Danielem Craigiem. Kiedy premiera filmu „Nie czas umierać”?

Billie Eilish
fot. mat. prasowe / Matty Vogel

Billie Eilish to zdecydowanie najpopularniejsza nastoletnia gwiazda na świecie. 18-letnia piosenkarka może pochwalić się nie tylko milionami fanów, ale także ogromnym uznaniem wśród krytyków.

Wielka popularność pozwoliła artystce w mgnieniu oka rozwinąć swoją karierę. Twórcy Nie czas umierać, nowego filmu o Jamesie Bondzie, zaproponowali Billie Eilish nagranie piosenki promującej. Właśnie ukazał się oficjalny teledysk do utworu.

Billie Eilish ma sobowtórkę. Ta dziewczyna podbija TikToka [WIDEO]

Billie Eilish z teledyskiem do „No Time To Die”. Piosenka promuje film o Jamesie Bondzie

W związku ze zbliżającą się premierą filmu „Nie czas umierać” Billie Eilish zaprezentowała oficjalny teledysk do „No Time To Die”, piosenki promującej 25. film o Jamesie Bondzie. Wokalistka stworzyła utwór wraz ze swoim bratem, muzykiem i producentem, FINNEASEM.

Bycie częścią tego przedsięwzięcia jest szalone w każdy możliwy sposób. Możliwość współtworzenia ścieżki dźwiękowej do takiego filmu to wielki zaszczyt Billie Eilish o "No Time To Die"

Oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Daniela Kleinmana. W klipie widzimy zarówno ujęcia z Billie Eilish, jak i wybrane sceny z „Nie czas umierać”.

Co ciekawe, Billie Eilish jest najmłodszym artystą w historii, który stworzył motyw przewodni do filmu o Jamesie Bondzie. W grudniu zeszłego roku amerykańska wokalistka skończyła dopiero 18 lat.

Nie czas umierać: kiedy premiera filmu o Jamesie Bondzie i o czym będzie?

Polska premiera filmu „Nie czas umierać” z Danielem Craigiem w roli głównej zaplanowana jest na 20 listopada.

Bond opuścił aktywną służbę i korzysta ze spokojnego życia na Jamajce. Jego spokój nie trwa długo i zostaje zmącony przez dawnego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, który pojawia się i prosi o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradziecka niż oczekiwano, prowadząc Bonda na szlak tajemniczego wroga uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię — czytamy w zapowiedzi filmu.

loader

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK