Zamknij

Beyonce w nowym teledysku do „Spirit” z „Króla Lwa”. W klipie występuje jej córka [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.07.2019 12:23

Beyonce zaprezentowała oficjalny teledysk do piosenki „Spirit”, która promuje nowy film „Król Lew”. W wideoklipie możemy zobaczyć nie tylko piękne krajobrazy, ale także córkę piosenkarki. 7-letnia Blue Ivy pojawia się u boku Beyonce.

Beyonce Spirit nowy teledysk do piosenki z Króla Lwa pojawia się córka Blue Ivy wideo
fot. Youtube

Król Lew: Beyonce — Spirit. Nowy teledysk z córką Blue Ivy

Beyonce wydała teledysk do nowej piosenki „Spirit”, która znajdzie się na płycie „The Lion King: The Gift”. Album, podobnie jak nowy film „Król Lew”, pojawi się już 19 lipca. Znajdą się na nim utwory inspirowane m.in. afrykańskimi rytmami.

>> Zalewski, Koteluk, Przybysz i Vito śpiewają „Miłość rośnie wokół nas”. Nowa wersja hitu z "Króla Lwa"

W nowym wideoklipie Beyonce nie brakuje pięknych i robiących wrażenie kadrów, które na pierwszy rzut oka kojarzą się z afrykańskimi krajobrazami. Jak podają jednak amerykańskie media, piosenkarka wcale nie kręciła teledysku do „Spirit” w Afryce. Zdjęcia powstały na terenie Wielkiego Kanionu Kolorado.

Beyonce towarzyszą w klipie nie tylko tancerze i tancerki. W kilku momentach możemy zobaczyć także 7-letnią Blue Ivy, córkę artystki i rapera Jaya-Z. Dziewczynka pojawia się u boku mamy w kręconych, ciemnoczerwonych włosach.

Płyta „The Lion King: The Gift” Beyonce nie jest jedynym albumem muzycznym promującym nowy film „Król Lew”. W internecie jest już dostępna oficjalna ścieżka dźwiękowa wyprodukowana przez Hansa Zimmera i Pharrella Williamsa.

Co ciekawe, Beyonce nie zaangażowała się jedynie w muzykę do filmu „Król Lew”. Słynna piosenkarka użyczy też głosu lwicy Nali, czyli ukochanej głównego bohatera. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK