Zamknij

Beyonce nagrała nową wersję przeboju z „Króla Lwa”. Lepiej niż Elton John?

Piotr Krajewski
25.06.2019 11:57

Beyonce zaangażowała się w tworzenie najnowszej animacji „Król Lew”, która już w lipcu zadebiutuje w kinach. Piosenkarka nie tylko użyczy głosu Nali, ale również pojawi się na ścieżce dźwiękowej. W internecie można usłyszeć już fragment nowej wersji przeboju „Can You Feel the Love Tonight” Eltona Johna, którą Beyonce nagrała razem z Donaldem Gloverem.

Beyonce Can You Feel the Love Tonight nowa wersja hitu Eltona Johna z Króla Lwa
fot. Instagram/Sipa USA/East News, Disney/Ferrari Press/East News

Król Lew 2019: Beyonce w nowej wersji „Can You Feel the Love Tonight” Eltona Johna

Beyonce nagrała nową wersję „Can You Feel the Love Tonight”, jednego z największych klasyków Eltona Johna oraz wielki przebój z „Króla Lwa”. Piosenka z 1994 roku na stałe wpisała się w historię muzyki i została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami, m.in. Grammy i Oscarem.

Specjalnie na potrzeby nowej wersji filmu „Król Lew” Beyonce postanowiła nagrać razem z Donaldem Gloverem (Chilidsh Gambino) cover niezapomnianego hitu Eltona Johna. W sieci został udostępniony już kilkudziesięciosekundowy fragment ich wersji.

Król Lew 2019: kiedy premiera filmu i ścieżki dźwiękowej?

Polską premierę nowego „Króla Lwa” zaplanowano na 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiada Jon Favreau.

Film jest aktorskim remakiem klasycznej animacji Disneya z 1994 roku. W obsadzie m.in. Donald Glover (Simba), Beyonce (Nala), James Earl Jones (Mufasa), Chiwetel Ejiofor (Skaza), Seth Rogen (Pumba), Billy Eichner (Timon).

Ścieżkę dźwiękową do filmu „Król Lew” skomponuje, podobnie jak w przypadku wersji z 1994, nagrodzony Oscarem kompozytor Hans Zimmer. Na soundtracku pojawi się m.in. zupełnie nowa piosenka Eltona Johna zatytułowana „Never Too Late”. Cyfrowa premiera ścieżki dźwiękowej do „Króla Lwa” odbędzie się 11 lipca.

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/pitchfork.com/PK