Zamknij

Bestsellery Empiku 2021: kto wystąpi i gdzie oglądać galę? [LISTA ARTYSTÓW, TRANSMISJA]

15.02.2022 08:55
Bestsellery Empiku 2021
fot. mat. prasowe

Bestsellery Empiku 2021 odbędą się już 15 lutego. W trakcie uroczystej gali nie tylko poznamy nazwiska zwycięzców, ale także zobaczymy występy największych polskich gwiazd muzyki. Kto wystąpi na Bestsellerach Empiku 2021 i gdzie oglądać galę? Poniżej prezentujemy listę artystów i program gali, a także szczegóły transmisji.

Gala Bestsellery Empiku 2021 pod patronatem Radia ZET zbliża się wielkimi krokami. Już 15 lutego poznamy nazwiska zwycięzców w kategoriach Film, Muzyka i Książka. Wśród nominowanych są m.in. sanah, Maneskin, Stephen King, Jakub Żulczyk czy Adele.

W trakcie gali nie zabraknie występów największych polskich gwiazd. Kto wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2021? Poniżej prezentujemy listę artystów i program gali, a także szczegóły transmisji.

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2021: nominacje. Kto jest nominowany? [PEŁNA LISTA]

Bestsellery Empiku 2021: kto wystąpi na gali? [GWIAZDY, LISTA ARTYSTÓW]

Gala Bestsellerów Empiku 2021 będzie porywającą opowieścią o sile kultury i twórczego talentu. Uznany kompozytor i producent Wojtek Urbański wraz z zespołem przygotował aranżacje ikonicznych piosenek z lat 90.

W repertuarze znajdzie się też kilka utworów współczesnych, choć i one zostaną zinterpretowane na nowo. Jak czytamy w zapowiedzi, widzowie będą mieli okazję zobaczyć "nieoczywiste, przekraczające granice gatunkowe i pokoleniowe duety artystów oraz nieśmiertelne polskie przeboje w nowych aranżacjach".

 Klasyki zagramy z przestrzennym, elektronicznym i filmowym podejściem. W warstwie emocji i znaczeń, utwory te do dziś nie straciły na ważności. Na gali podejmiemy próbę ukazania ich w bardziej współczesnych formach. Wspólnym mianownikiem wszystkich piosenek wybranych do repertuaru jest głębia ich przekazu oraz piękne emocje. W obecnych, trudnych czasach właśnie takich piosenek nam trzeba – komentuje Wojtek Urbański.

Kto wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2021? W trakcie gali pojawią się:

 • Krzysztof Zalewski
 • sanah
 • Daria Zawiałow
 • Artur Rojek
 • Igo
 • Anita Lipnicka
 • Vito Bambino
 • Julia Wieniawa
 • Stanisław Soyka
 • bracia Kacperczyk
 • Szczyl

Zobacz także

Bestsellery Empiku 2021: TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie oglądać galę? [GODZINA]

Transmisja gali Bestsellery Empiku 2021 rozpocznie się we wtorek, 15 lutego o godz. 20.15 na antenie TVN.

Galę poprowadzi Marcin Prokop w towarzystwie Gabi Drzewieckiej. Prezenterka wraz z Michałem Szpakiem zrelacjonuje również wydarzenia z backstage'u, które będzie można śledzić w streamingu. O godz. 19.45 na Facebooku Empiku rozpocznie się transmisja, a w niej wyjątkowe występy gwiazd oraz wywiady, komentarze i relacje zza kulis! 

RadioZET.pl/mat.prasowe