Zamknij

Berre, gwiazda TikToka w emocjonalnym singlu „Say My Name”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

12.08.2022 13:35

Berre to 21-letni wokalista z Belgii, który podbija TikToka. Niedawno zaprezentował swój pierwszy autorski singiel zatytułowany „Say My Name”. Już w piątek po godz. 22:00 po raz pierwszy usłyszą go również słuchacze Radia ZET.

Berre
fot. mat. prasowe

Berre jest dobrze znany użytkownikom TikToka, gdzie jego filmiki mogą pochwalić się ponad 5 milionami polubień. Słuchacze zachwycają się jego niesamowitym wokalem i pełnymi ekspresji, chwytającymi za serce interpretacjami znanych utworów.

Berre w emocjonalnym singlu „Say My Name”. Premiera w Radiu ZET

Berre zaprezentował w końcu pierwszy autorski singiel zatytułowany „Say My Name”, który jest utrzymany w bardzo emocjonalnym klimacie.

Po zerwaniu, masz wiele pytań i pragniesz uzyskać na nie szczere odpowiedzi. Pomimo tych wszystkich trudności wciąż jedyną rzeczą, na którą masz nadzieję, to usłyszeć od tej drugiej osoby, że cię kocha. Nawet jeśli jest to kłamstwo – mówi artysta o swojej piosence.

Belg może pochwalić się udanym coverem utworu „Lost Without You” Freyi Ridings, który podbił serwisy streamingowe i zgarnął ponad milion streamów. Dzięki wersji nagranej w domowych warunkach 21-letni wokalista został wypatrzony przez stację radiową o zasięgu krajowym i zaproszony do wykonania „Lost Without You” na żywo w studiu.

RadioZET.pl/mat.prasowe