Zamknij

Bayer Full zagrał na weselu wiceministra rolnictwa. Nagrania pojawiły się w sieci [WIDEO]

24.08.2022 10:06

Norbert Kaczmarczyk, wiceminister rolnictwa wziął ślub. Na weselnej zabawie pojawił się zespół Bayer Full, który zadbał o rozrywkę gości znanego polityka.

Bayer Full
fot. East News

Bayer Full to jeden z najpopularniejszych zespołów wykonujących disco polo w naszym kraju. Bez hitów takich jak "Majteczki w kropeczki", "Blondyneczka" czy "Wszyscy Polacy" nadal wielu biesiadników nie wyobraża sobie rodzinnych imprez, a w szczególności wesel. 

Bayer Full na weselu Norberta Kaczmarczyka [WIDEO]

Są jednak osoby, które mogą sobie pozwolić na pójście o krok dalej. Wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk nie tylko zdecydował się na disco polo jako podkład do zabawy na swoim weselu, ale także zaprosił na imprezę zespół Bayer Full, który wykonał wielkie przeboje w oryginale.

Jak czytamy w "Gazecie Krakowskiej" na weselu Kaczmarczyka pojawiło się przeszło pół tysiąca gości. Wśród nich byli znani politycy tacy jak Zbigniew Ziobro czy Tadeusz Cymański.

Wiceminister rolnictwa wziął ślub. Na weselu zagrała grupa Bayer Full

Jak podkreśla w rozmowie z gazetą pan młody:

Zawsze marzyłem o takim ślubie i weselu, by w jednym miejscu zobaczyć swoją rodzinę, znajomych i współpracowników. To było filmowe przeżycie i szczególny dzień, nieporównywalny do żadnego innego. Przysięga składana w kościele bije wszystko inne na głowę.

Koncert Bayer Full pełnił rolę wisienki na torcie. Nagrania z występu znanej grupy szybko trafiły do sieci.

loader

RadioZET.pl/Interia/Gazeta Krakowska