Zamknij

Bartosz Madej: kim jest finalista "The Voice of Poland 12"? [WIEK, INSTAGRAM, YOUTUBE]

04.12.2021 18:15

Bartosz Madej to jeden z finalistów 12. edycji "The Voice of Poland". Wokalista podobnie jak jego trzech pozostałych rywali ma szansę na zostanie najlepszym głosem w naszym kraju. Kim jest Bartosz Madej? Poniżej znajdziesz szczegóły na temat jego wieku, Instagrama, konta na YouTubie, drugiej pasji - sztuki iluzji oraz drogi kariery.

Bartosz Madej
fot. Jan Bogacz / TVP / mat. prasowe

Bartosz Madej - kim jest finalista "The Voice of Poland"?. Wiek, Instagram, kanał na YouTubie, druga pasja - sztuka iluzji i dotychczasowy przebieg muzycznej kariery - Sprawdź najważniejsze informacje o jednym z finalistów 12. edycji znanego show TVP.

Zobacz także

Bartosz Madej: kim jest finalista "The Voice of Poland 12"? [WIEK, INSTAGRAM, YOUTUBE]

Bartosz Madej to 26-latek z Warszawy, który pierwszej publiczności szukał na ulicy. Muzyk regularnie grał na rogu ulic Piwnej i Świętojańskiej na Starym Mieście. Zawsze towarzyszyła mu gitara.

Artysta jest samoukiem, jednak dzięki uporowi i systematyczności, a także chęci eksperymentowania, muzyk wyrobił sobie unikalny styl. Madej od lat inspiruje się Tommym Emmanuelem, Igorem Presnyakovem oraz Garym Clarkiem Jr.

Mimo młodego wieku wokalista czerpie garściami z artystów, których dziś już w większości z nami nie ma. Chce wywoływać emocje, które towarzyszą słuchaczom przy dźwiękach Grechuty, Niemena, Krajewskiego czy Kaczmarskiego.

W programie "The Voice of Poland" Bartosz Madej trafił pod opiekę Marka Piekarczyka. Podczas odcinków castingowych wokalista zaczarował jurorów swoją wersją "Nights in White Satin” z repertuaru The Moody Blues. Podczas muzycznych Bitew Bartosz zmierzył się z Janem Majewskim i wygrał starcie. Hit Boba Dylana "Like a Rolling Stone”, który Bartosz zaśpiewał w Nokaucie, otworzył mu drzwi do etapu Live. "Moje serce” to tytuł singla, który Bartek premierowo zaprezentował w półfinale programu.

Bartosz Madej: wykształcenie aktorskie i sztuka iluzji

Bartosz Madej to człowiek wielu pasji i talentów. Wokalista ukończył Szkołę Aktorską imienia Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Oprócz tego jest także iluzjonistą. Artysta występuje regularnie w pokazach zarówno dla dzieci i dorosłych. W zupełnie innej roli niż ta znana z "The Voice of Poland" można zobaczyć 26-latka na dedykowanym pasji fanpage'u.

Bartosza Madeja znajdziecie również na Instagramie. Chłopak założył profil dopiero we wrześniu tego roku, jednak powoli zbiera na nim wiernych fanów. Póki co konto obserwuje niecałe 3 tysiące osób.

Finalista "The Voice of Poland" posiada także kanał na YouTubie. Pierwsze wideo opublikował na nim rok temu - na nagraniu wykonuje utwór "Niesłodka Melodia".

Finał "The Voice of Poland 12": kiedy i kto wystąpi? [FINALIŚCI]

Finał "The Voice of Poland 12" odbędzie się w sobotę, 4 grudnia o godz. 20:00. W ostatnim odcinku programu zmierzy się czterech finalistów:

loader

RadioZET.pl/mat. prasowe