Zamknij

Nowa piosenka Avicii i Chrisa Martina z Coldplay już wkrótce? Internauci spekulują!

Redakcja
08.08.2018 16:22
Avicii
fot. instagram.com/aviciI

Niewykluczone, że już niedługo usłyszymy nową piosenkę DJ Avicii zatytułowaną „Heaven”. Zasugerował to w mediach społecznościowych jeden z wieloletnich współpracowników Szweda. Przed śmiercią Avicii miał współpracować w studiu z Chrisem Martinem, liderem zespołu Coldplay. Informacje o nowym utworze pozostają jednak niepotwierdzone.

Nowa piosenka Avicii i Chrisa Martina z Coldplay? Internauci spekulują

Już niedługo usłyszymy nową piosenkę Avicii i Chrisa Martina z Coldplay? Internauci zaczęli spekulować na ten temat po tym, jak Carl Falk, przyjaciel oraz wieloletni współpracownik zmarłego DJ-a, opublikował post w mediach społecznościowych. Producent wspomniał, że pracuje w studiu nad dokończeniem utworu „Heaven”. Niedługo później Falk zdecydował się usunąć intrygujący wpis.

Jeśli spekulacje o wydaniu „Heaven” potwierdzą się, będzie to pierwsza piosenka Avicii wydana po jego szokującej śmierci w kwietniu tego roku. Szwedzkie media informowały już wcześniej, że DJ pozostawił po sobie nawet 200 niedokończonych piosenek.

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono akt zgonu DJ-a Avicii. Dokument trafił do internetu

Avicii nie żyje. Oficjalna przyczyna śmierci

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł 20 kwietnia w wieku 28 lat podczas pobytu w stolicy Omanu, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym. Przez kilka dni oficjalna przyczyna śmierci DJ-a pozostawała nieznana. Wiadomo, że szwedzki artysta zmagał się od kilku z lat z problemami psychicznymi i zdrowotnymi, m.in. cierpiał na ostre zapalenie trzustki.

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com,independent.co.uk/PK