Zamknij

Artur Rojek będzie dziś gościem „Wieczoru z Radiem ZET”

Redakcja
13.11.2017 11:15
Artur Rojek będzie dziś gościem „Wieczoru z Radiem ZET”
fot. Daniel Wysocki / ons.pl

Artysta pojawi się w poniedziałkowej audycji Marcina Wojciechowskiego. Na początku listopada Artur Rojek zaprezentował swój koncertowy album „Koncert w NOSPR”, z którego pochodzi m.in. singiel „Cucurrucucú Paloma”.

Artur Rojek będzie gościem dzisiejszego „Wieczoru z Radiem ZET”. Wokalistka porozmawia na antenie z Marcinem Wojciechowskim. Program nadawany jest od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 - 22:00.

Artysta podzieli się ze słuchaczami Radia ZET szczegółami dotyczącymi swojego najnowszego koncertowego wydawnictwa. Płyta „Koncert w NOSPR” pojawiła się na półkach sklepowych 3 listopada i została nagrana w trakcie koncertu w katowickim NOSPR w listopadzie 2015 roku.

Na albumie można usłyszeć autorskie utwory Rojka, ale także kilka coverów oraz piosenki z repertuaru zespołów Myslovitz i Lenny Valentino, w których śpiewał piosenkarz.

Pierwsze solowe dzieło „Składam się z ciągłych powtórzeń”

Debiutancka płyta Rojka wywołała niemałą burzę w 2014 roku. Wydawnictwo z 10 autorskimi kompozycjami zostało docenione przez tysiące słuchaczy i wielu krytyków muzycznych. „Składam się z ciągłych powtórzeń” przyniosło Arturowi Rojkowi platynę, prestiżowego Fryderyka w kategorii „album roku pop” oraz dwa radiowe przeboje „Beksa” i „Syreny”.

RadioZET.pl/PK