Zamknij

Ariana Grande odwołała koncerty z powodu choroby. Zmaga się z alergią

Piotr Krajewski
30.05.2019 13:09

Ariana Grande musiała odwołać dwa zaplanowane koncerty z powodu choroby. Piosenkarka zmaga się z poważną alergią, która uniemożliwia jej śpiewanie na żywo. Okazało się, że nieprzyjemną reakcję alergiczną wywołały popularne warzywa.

Ariana Grande odwołała koncerty z powodu choroby ma alergię na pomidory
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Ariana Grande jest chora. Zmaga się z alergią

Ariana Grande zmaga się z niespodziewaną chorobą. Piosenkarka poinformowała ostatnio, że odwołuje swoje koncerty w Tampie i Orlando. Odbędą się one w innym terminie. Kilka dni temu 25-latka bardzo źle się poczuła i trafiła do lekarza.

>> Ariana Grande komentuje plotki o biseksualizmie. Dodała wpis na Twitterze

Wyniki badań wykazały, iż Ariana Grande ma alergię na pomidory. W przypadku Amerykanki reakcja alergiczna okazała się na tyle silna, że uniemożliwia jej śpiewanie na żywo.

Wciąż czuję, jakbym połykała kaktusa, ale powoli jest lepiej. Dziękuję Wam wszystkim za miłość i zrozumienie — napisała i dodała na sam koniec: „Nie ma większej niesprawiedliwości niż rozwijająca się alergia na pomidory u 20-kilkuletniej włoskiej dziewczyny”.

Odwołane koncerty Ariany Grande przełożono na listopad 2019 roku. Przypomnijmy, że już we wrześniu piosenkarka wystąpi w Krakowie.

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem sieci

Figura woskowa Ariany Grande pojawiła się w słynnym muzeum Madame Tussaud w Londynie. Jej wygląd nie przypadł jednak fanom do gustu. Internauci śmieją się z rzeźby i twierdzą, że jest fatalna. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać sama Ariana Grande, która wymownie skomentowała wygląd swojej figury woskowej.

RadioZET.pl/pagesix.com/PK