Zamknij

Ariana Grande nie może uwolnić się od stalkera. Mężczyzna włamał się do jej mieszkania

29.06.2022 12:24
Ariana Grande
fot. Priscilla Grant/Everett Collection/Everett Collection/East News

Ariana Grande ma stalkera. Znana piosenkarka nie może się uwolnić od mężczyzny, który nachodzi ją nawet w urodziny. Pojawił się w jej mieszkaniu, kiedy kończyła 29 lat.

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych wokalistek swojego pokolenia na świecie. Fakt, że artystka jest uwielbiana za swoją muzykę w różnych zakątkach globu, nie dziwi. Niestety sława ma również swoje cienie. Młoda kobieta padła ofiarą stalkingu.

Ariana Grande nie może uwolnić się od stalkera

Niejaki Aharon Brown od dawna uprzykrza życie piosenkarki. Sąd wydał wobec mężczyzny zakaz zbliżania do Ariany, jednak to go nie powstrzymuje przed kolejnymi pomysłami, w jaki sposób zbliżyć się do artystki.

We wrześniu 2021 roku Brown został aresztowany, kiedy pojawił się w domu Grande w Los Angeles z ogromnym nożem ,rzekomo krzycząc w kierunku ochrony: "K**wa zabiję ciebie i ją!". Ze względu na poważne groźby karalne sędzia wydał zakaz zbliżania.

Stalker Ariany Grande włamał się do jej domu mimo zakazu zbliżania

Tym razem Brown "odwiedził" Arianę w jej domu w Montecito, w jej 29. urodziny. Jak donosi TMZ, stalker włamał się do posiadłości, kiedy akurat artystki nie było w domu. Mężczyzna uruchomił alarm bezpieczeństwa, dlatego na miejscu natychmiast zjawiła się policja i ponownie go aresztowała.

Brown usłyszał zarzut prześladowania, włamania, odpowie również za uszkodzenie linii energetycznej oraz naruszenie nakazu sądowego.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Obecnie przebywa w areszcie.

RadioZET.pl/TMZ