Zamknij

Ariana Grande zagra wirtualne koncerty w grze Fortnite. Kiedy i gdzie oglądać występy?

03.08.2021 14:16
Ariana Grande
fot. Rex Features/East News

Ariana Grande zagra koncerty "Rift Tour" w grze Fortnite. Gracze będą mieli okazję zobaczyć aż pięć występów słynnej piosenkarki pod nazwą, które odbędą się na żywo w środowisku gry. Kiedy, gdzie i o której odbędą się koncerty Ariany Grande w Fortnite? Sprawdźcie szczegóły. 

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier online w historii. Każdego dnia grają w nią miliony osób z całego świata.

Okazuje się, że słynna komputerowa gra to także świetne miejsce do promocji muzyki. Coraz częściej znani artyści grają koncerty w środowisku gry. Kolejną gwiazdą, która pojawi się w Fortnite będzie Ariana Grande.

Ariana Grande w Fortnite: koncerty online. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Ariana Grande zagra koncerty w Fortnite. Występy zatytułowane "Rift Tour" odbędą się w pięciu różnych terminach tak, aby jak największa liczba graczy miała możliwość zobaczyć nietypowy projekt znanej amerykańskiej gwiazdy.

Kiedy, gdzie i o której odbędą się koncerty Ariany Grande w Fortnite?

  • Sobota, 7 sierpnia, 00:00 czasu polskiego
  • Sobota, 7 sierpnia, 20:00 czasu polskiego
  • Niedziela, 8 sierpnia, 6:00 czasu polskiego
  • Niedziela, 8 sierpnia, 16:00 czasu polskiego
  • Poniedziałek, 9 sierpnia, 00:00 czasu polskiego

Koncerty Ariany Grande odbędą się w środowisku gry Fornite. Organizatorzy informują, że liczba miejsc będzie ograniczona, więc warto pojawić się w grze wcześniej.

Zalecamy fanom zalogowanie się w Fortnite 60 minut przed pokazem; tryb Rift Tour powinien być dostępny 30 minut przed każdym przedstawieniem. Przed przybyciem Ariany zaczniemy Rift Tour od kilku atrakcji z motywami Fortnite, w których połączymy popularne utwory z elementami z gry – piszą twórcy gry, Epic Games.

Koncerty w Fortnite. Kto występował w grze?

Koncerty Ariany Grande w Fortnite nie będą pierwszymi tego typu wydarzeniami w tej grze. W 2019 roku zorganizowano występ Marshmello.

Rok później gracze mogli oglądać koncert Travisa Scotta, który okazał się wielkim hitem. Tylko w serwisie YouTube obejrzano go ponad 160 milionów razy.

RadioZET.pl/epicgames.com