Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowości od Camili Cabello, Anne-Marie & Little Mix i Audiosoulz

23.07.2021 13:00
Camila Cabello
fot. mat. prasowe

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Na naszych słuchaczy czekają najnowsze utwory Anne-Marie i Little Mix, Audiosoulz i Camili Cabello, która powróciła z latynoskim singlem „Don’t Go Yet”.

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery polskich i zagranicznych artystów.

Camila Cabello – „Don’t Go Yet”

Nowy singiel Camili Cabello „Don’t Go Yet” otwiera kolejny rozdział w karierze młodej amerykańskiej piosenkarki. Trzykrotnie nominowana do Grammy wokalistka zaprezentowała utwór, który jest zapowiedzią nadchodzącego trzeciego albumu studyjnego zatytułowanego „Familia”. Data premiery płyty nie jest jeszcze znana.

Premiera „Don’t Go Yet” Camili Cabello w Radiu ZET po godz. 12:00.

Audiosoulz – „Broken”

Audiosoulz to polski duet producencki, który ma na swoim koncie już kilka radiowych przebojów.

Twórcy hitów "Dancefloor", "Missing", "Never Say Goodbye" i "It's Alright" zaprezentowali teraz letni hit "Broken".

Producenci mogą pochwalić się świetnym wynikiem – ich wszystkie piosenki odsłuchano w serwisach streamingowych ponad 41 milionów razy.

Premiera „Broken” Audiosoulz w Radiu ZET po godz. 14:00.

Anne-Marie & Little Mix – „Kiss My (Uh Oh)”

Anne-Marie wróciła z zupełnie nowym albumem „Therapy”. Wraz z premierą płyty zaprezentowała także najnowszy singiel „Kiss My (Uh Oh)”, w którym gościnnie pojawia się girlsband Little Mix.

Teledysk zainspirowany został wspólną miłością dziewczyn do filmu "Druhny". Za kamera stanęła Hannah Lux Davis, a Anne-Marie wcieliła się w pannę młodą, która wybiera się na wieczór panieński ze swymi druhnami, czyli Perrie, Leigh-Anne i Jade z Little Mix.

W piosence „Kiss My (Uh Oh)” wykorzystano sample klasyka R&B z początku stulecia - "Never Leave You (Uh Oh)" Lumidee. Utwór opowiada o wyzwalającym uczuciu, które towarzyszy zakończeniu toksycznego związku.

Premiera „Kiss My (Uh Oh)” Anne-Marie & Little Mix w Radiu ZET po godz. 15:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe