Zamknij

Ania Wyszkoni padła ofiarą przestępstwa. Artystka ma utrudniony kontakt z fanami

25.10.2021 13:31

Ania Wyszkoni straciła dostęp do swoich kont w mediach społecznościowych. Artystka padła ofiarą hakerów, jednak znalazła sposób, żeby skontaktować się z fanami.

Ania Wyszkoni
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Ania Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Artystkę uwielbia imponujące grono fanów, jednak ostatnio piosenkarka zmaga się również z wieloma nieprzyjemnościami w internecie. Komentujący zarzucają jej operacje plastyczne i niepytani oceniają wygląd.

Ania Wyszkoni z płytą "NIeznośna lekkość hitu". Kiedy premiera?

Ostatnią solową płytę studyjną Ania Wyszkoni wydała w marcu 2017 roku. Album "Jestem tu nowa" kupiono w przeszło 15 tysiącach egzemplarzy, dzięki czemu krążek pokrył się złotem. 29 października ukaże się podwójna płyta Wyszkoni "Nieznośna lekkość hitu" nawiązująca tytułem do powieści Milana Kundery.

Dwupłytowe wydawnictwo będzie podsumowywało 25 lat Ani Wyszkoni na scenie. Jak czytamy w zapowiedzi albumu, materiał to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu.

Anna Wyszkoni padła ofiarą hakerów. Straciła dostęp do Facebooka i Instagrama

W sieci pojawił się już singiel "Skrable" zapowiadający wydawnictwo. Media społecznościowe stały się w ostatnich latach idealną formą promocji dla artystów. Większość ich funkcji jest darmowa, a kontakt z fanami za pośrednictwem Facebooka czy Instagrama może być naprawdę bliski i błyskawiczny.

Niestety Ania Wyszkoni tuż przed premierą albumu, czyli momentem, w którym najbardziej zależy twórcą na promocji, padła ofiarą hakerów.

Piosenkarce ukradziono profile na Facebooku i Instagramie. Artystka nie ma aktualnie dostępu do kont, które zrzeszały tysiące jej oddanych fanów. Wokalistka poinformowała słuchaczy o zaistniałej sytuacji za pośrednictwem TikToka.

Zaapelowała, aby jej fani nie reagowali na "zaczepki" ze strony ukradzionych kont. Poinformowała, że kiedy uda jej się odzyskać panowanie nad swoimi social mediami da o tym znać osobiście w jasny sposób, aby nie było wątpliwości, czy to nie kolejny przekręt.

loader