Zamknij

Ania Dąbrówka śpiewa. Córka Natalii Kukulskiej nagrała piosenkę i teledysk [WIDEO]

10.09.2020 15:44

Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej idzie w ślady słynnej mamy. 15-latka nagrała właśnie piosenkę „Przygotujmy lepszy świat”. W internecie pojawił się teledysk, w którym możemy zobaczyć Anię Dąbrówkę w tanecznej choreografii.

Natalia Kukulska z rodziną
fot. Jakub Kaminski/East News

Ania Dąbrówka to córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Od najmłodszych lat nastolatka kształci się muzycznie, m.in. w Warsztatowej Akademii Musicalowej, w ramach której nagrała utwór „Żywioły”.

Wszystko na to wskazuje, że Ania Dąbrówka będzie chciała pójść w ślady sławnej mamy. 15-latka wzięła udział w nowym projekcie jednej ze znanych marek. Wydała nową piosenkę i nagrała do niej oficjalny teledysk.

Ania Dąbrówka śpiewa. Córka Natalii Kukulskiej nagrała piosenkę i teledysk

Ania Dąbrówka zaprezentowała nowy utwór zatytułowany „Przygotujmy lepszy świat”, który promuje dbanie o środowisko oraz zdrowe odżywanie wśród dzieci i młodzieży.

Córka Natalii Kukulskiej nie tylko świetnie śpiewa, ale również bardzo dobrze radzi sobie w tańcu. W teledysku do nowej piosenki nastolatka pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wykonała krótką choreografię.  

Co ciekawe, Ania Dąbrówka to nie jedyne dziecko Natalii Kukulskiej, które rozwija się muzycznie. 20-letni syn Janek Dąbrówka także kształci się pod tym kątem i gra na wielu instrumentach. W maju tego roku wydał album „MAJAMA” ze Bogdanem Sekalskim.

Natalia Kukulska wydała nową płytę „Czułe struny”

Nowa płyta Natalii Kukulskiej ukazała się pod koniec sierpnia tego roku. Na albumie „Czułe struny” znalazły się wybrane dzieła Fryderyka Chopina, które po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych i do których powstały teksty.

Piosenkarka była pomysłodawczynią projektu i autorką połowy tekstów. Do współpracy przy płycie zaprosiła również Melę Koteluk, Kayah, Gabę Kulkę, Natalię Grosiak (Mikromusic) i Bovską.

Nowy album Natalii Kukulskiej promują single „Czułe struny” i „Z wyjątkiem nas”.