Zamknij

Andrea Bocelli wystąpi na Stadionie Śląskim. Kiedy koncert w Chorzowie? [DATA, BILETY]

28.01.2022 13:59

Andrea Bocelli wystąpi w Polsce. Koncert legendarnego włoskiego tenora odbędzie się na Stadionie Śląskim. Kiedy koncert Andrei Bocellego w Chorzowie i kiedy rusza sprzedaż biletów? Sprawdźcie szczegóły.

Andrea Bocelli
fot. mat. prasowe

Andrea Bocelli z koncertem w Polsce. Jeden z najsłynniejszych tenorów na świecie wystąpi na Stadionie Śląskim w 2023 roku. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert Andrei Bocellego w Chorzowie i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Andrea Bocelli w Polsce. Koncert Chorzów 2023 [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Andrea Bocelli wystąpi 26 sierpnia 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to jeden z największych koncertów artysty w Polsce. Obecnie stadion może pomieścić widownię koncertową w liczbie 85 tysięcy osób.

Jesteśmy największą areną koncertową w Polsce. Warto przy tym nadmienić, że artyści, którzy dotychczas u nas występowali, byli pod wrażeniem akustyki, jaka panuje w tym miejscu. Jestem przekonany, że występ znamienitego tenora będzie niezapomnianym wydarzeniem muzycznym na najwyższym poziomie – mówi Jan Widera, Prezes Stadionu Śląskiego.

Bilety na koncert Andrei Bocellego w Chorzowie trafią do sprzedaży już 31 stycznia 2022 roku o godz. 12:00 i dostępne będą na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Andrea Bocelli to jeden z najpopularniejszych tenorów w historii. 63-letni artysta sprzedał w swojej karierze ponad 80 milionów płyt, co jest najlepszym wynikiem wśród śpiewaków operowych. Włoch już wielokrotnie występował w Polsce, w tym także na największych arenach sportowych. W poprzednich latach Bocelli śpiewał na Stadionie Wrocław oraz na stadionach Legii i Gwardii w Warszawie, Cracovii w Krakowie czy Stadionie Lecha w Poznaniu. W 2022 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

Andrea Bocelli
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe