Zamknij

Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnej piosence "Return To Love"

Piotr Krajewski
04.10.2019 14:08
Andrea Bocelli Ellie Goulding Return To Love nowy singiel
fot. mat. prasowe

Andrea Bocelli wydał nową piosenkę „Return To Love”, w której gościnnie pojawia się piosenkarka Ellie Goulding. To pierwszy singiel zapowiadający specjalną, rozszerzoną edycję jego albumu „Si”.

Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnej piosence „Return To Love”

Andrea Bocelli i Ellie Goulding nagrali singiel zatytułowany „Return To Love”. Ich wspólny utwór to pierwsza zapowiedź rozszerzonej edycji płyty „Si”, której podstawowa wersja ukazała się w 2018 roku i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie.

Premierę nowej wersji albumu „Si” zaplanowano na 8 listopada 2019 roku. Znajdą się na niej także nowe solowe utwory i duet z aktorką Jennifer Garner.

Każda miłość jest jedyna w swoim rodzaju, a jednak pojawiają się pewne podobieństwa: to samo uczucie, które zasiewa ziarno, powoduje również rozkwit kwiatu. Ten utwór oddaje uczucie przebudzenia, poczucia, że można pokochać na nowo — powiedział Andrea Bocelli o piosence „Return to Love”.

Ellie Goulding nie ukrywa radości ze współpracy z legendarnym tenorem i zdobywcą prestiżowego Złotego Globa.

To zaszczyt, że sam Andrea Bocelli poprosił mnie o duet. Uwielbiam muzykę klasyczną i nigdy nie powiem „nie” pięknej piosence miłosnej. Andrea ma jeden z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów naszych czasów. Śpiewanie po włosku było wspaniałym doświadczeniem. Czysta radość — zdradziła wokalistka.

Andrea Bocelli to jeden z najpopularniejszych tenorów w historii. 60-letni artysta sprzedał w swojej karierze ponad 80 milionów płyt, co jest najlepszym wynikiem wśród śpiewaków operowych. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK