Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: latynoski hit od Alvaro Solera i Davida Bisbala, nowość od Selin

14.01.2022 14:48
Alvaro Soler  David Bisbal
fot. mat. prasowe / Andreas Schubert

Piątek z gorącymi premiera na antenie Radia ZET. Tym razem nasi słuchacze usłyszą nowość od Alvaro Solera, który połączył siły z Davidem Bisbalem. Zaprezentujemy także piosenkę "Give and Take" Selin.

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery artystów z całego świata.

Alvaro Soler & David Bisbal - "A Contracorreiente"

Alvaro Soler i David Bisbal zaprezentowali wspólny utwór „A CONTRACORRIENTE”, który ma motywować do działania i ładować baterie.

- „A CONTRACORRIENTE” oznacza „pod prąd”. To piosenka o tych, którzy w ostatnim czasie najbardziej wycierpieli, o tych, którzy toczą codzienne walki i o tych, muszą wymyślić się zupełnie na nowo. Mam nadzieję, że ten utwór będzie formą motywacji - tłumaczy Alvaro Soler.

W utworze pojawia się David Bisbal, trzykrotny laureat Grammy i gwiazdor muzyki latynoskiej, który może pochwalić się 1,2 miliardami odsłon teledysków.

- Od dawna chciałem współpracować z Davidem, ale nigdy nie mogliśmy zgrać grafików - przyznaje Alvaro i dodaje: "W końcu, kiedy byłem w studiu w Madrycie, udało nam się dość spontanicznie coś zrobić. Puściłem Davidowi „A CONTRACORRIENTE”, a on zatrzymał taśmę po pierwszym refrenie i po prostu zaczął śpiewać zupełnie nową melodię. Nagle pojawiła się ta niesamowita energia, chemia w studiu. Od razu wiedzieliśmy, że nagramy coś wyjątkowego z idealnym refrenem".

- Z miejsca spodobała mi się ta piosenka - mówi Bisbal i dodaje: "Beat, tekst, melodia. Czułem jednak, że czegoś jej brakuje, ale od razu wpadłem na pewien pomysł. Wszystko działo się bardzo organicznie, naturalnie".

Premiera utworu po godz. 20:00 na antenie Radia ZET.

Selin – "Give and Take"

Selin to 23-letnia artystka pochodząca z Turcji, która edukację muzyczną zdobywała w Londynie.

Zakochana w muzyce od dzieciństwa piosenkarka zadebiutowała w zeszłym roku z piosenką "Gidip Gel", gdzie łączyła język turecki z angielskim. Teraz zaprezentowała w pełni angielską wersję utworu zatytułowaną "Give and Take".

Premiera utworu po godz. 21:00 na antenie Radia ZET.