Zamknij

Alicja Szemplińska już tak nie wygląda. Ogromna metamorfoza w zaledwie 5 lat

02.12.2021 12:10

Alicja Szemplińska przeszła ogromną metamorfozę w 5 lat. W najnowszym utworze z Hodakiem, wokalistka pokazała swoje nowe wcielenie.

Alicja Szemplińska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Alicja Szemplińska zdobyła wielu fanów w Polsce, dzięki swojemu nieprzeciętnemu głosowi i osobowości. W ustach wokalistki dobrze brzmią nawet piosenki Adele, a jak wiadomo - gwiazda stawia poprzeczkę bardzo wysoko.

Alicja Szemplińska przeszła metamorfozę. Jak wyglądała 5 lat temu?

Artystka zyskała dużą popularność w 2020 roku, kiedy wygrała wydanie specjalne "Szansy na Sukces", które miało zagwarantować jej występ podczas Eurowizji 2020. Niestety wydarzenie zostało odwołane, a rok później reprezentantem Polski został Rafał Brzozowski. Do dziś można usłyszeć głosy fanów Szemplińskiej, że poradziłaby sobie znacznie lepiej niż popularny prezenter.

Oprócz "Szansy na Sukces" wokalistka próbowała swoich sił także w innych programach pokroju talent show. Szemplińska w wieku 17 lat trafiła do "The Voice of Poland" i pod okiem Tomsona i Barona wygrała rywalizację. Rok wcześniej została laureatką nieco zapomnianego show "Hit hit Hurra!".

Alicja Szemplińska i Hodak w klipie "Spójrz"

Przez ostatnie 5 lat życie Szemplińskiej bardzo się zmieniło. Artystka inwestuje czas i wysiłek w rozwój solowej kariery. Aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. Dziewczynę, która śpiewała w TVP "Listen" trudno rozpoznać.

Do sieci trafił właśnie nowy singiel Alicji Szemplińskiej, w którym pojawia się gościnnie znany raper - Hodak. Do utworu powstał również teledysk, w którym widzimy ogromną przemianę artystki. Szemplińska zdecydowała się na zmianę wizerunku i bardzo odważną metamorfozę.

loader