Zamknij

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman w duecie zachwycili fanów. Wykonali wspólnie wielki hit [WIDEO]

Joanna Chojnacka
08.09.2021 12:31

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman zaśpiewali w duecie. Na TikToku pojawiła się ich interpretacja hitu "As the World Caves In" Matta Maltese.

Alicja Szemplińska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman to młodzi wokaliści, którzy w krótkim czasie osiągnęli w Polsce ogromną popularność. Wszystko dzięki ich występom w znanych programach telewizyjnych, których zadaniem jest znajdowanie kolejnych talentów.

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman w duecie na TikToku

Szemplińska zwyciężyła w trzech popularnych programach typu talent show. W 2016 roku publiczność pokochała ją za występ w "Hit, Hit, Hurra!", w 2019 podbiła serca słuchaczy występami w "The Voice of Poland", a rok później wygrała odcinki specjalne "Szansy na sukces", które miały zaprowadzić wokalistkę na Konkurs Eurowizji 2020.

Krystian Ochman z kolei wygrał 11. edycję "The Voice of Poland". Zachwycił jurorów już podczas przesłuchań w ciemno, kiedy wykonał hit "Beneath Your Beautiful". Artysta trafił dzięki niemu do drużyny Michała Szpaka.

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman -  As the World Caves In

Zdolni wokaliści połączyli niedawno siły na TikToku Alicji Szemplińskiej. Muzycy spotkali się i wykonali wspólnie wielki hit Matta Maltese.

Zupełnie nowej wersji przeboju "As the World Caves In" w interpretacji Krystiana Ochmana i Alicji Szemplińskiej możecie posłuchać poniżej:

Dla porównania możecie przypomnieć sobie oryginał:

loader