Zamknij

Alan Walker nagrał utwór z młodszą siostrą Miley Cyrus! Będzie hit? [WIDEO]

Redakcja
30.10.2017 16:21

Wystarczył ogromny sukces singla „Faded”, aby Alan Walker stał się jednym z najjaśniejszych nazwisk współczesnej muzyki elektronicznej i jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych. W jego najnowszym utworze „All Falls Down” gościnnie pojawia się m.in. Noah Cyrus.

Alan Walker nagrał utwór z młodszą siostrą Miley Cyrus! Będzie hit? [WIDEO]
fot. mat. prasowe, NoahCyrusVEVO

Norweski DJ i producent powraca z singlem „All Falls Down”. Do współpracy zaprosił brytyjskiego DJ-a Digital Farm Animals oraz 17-letnią Noah Cyrus, młodszą siostrę Miley Cyrus.

- Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali. Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kolaboracji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem - mówi Digital Farm Animals.

Zobacz także

Wielki sukces Walkera

Od momentu wydania w grudniu 2015 roki singla „Faded”, utwory Alana Walkera cieszą się ogromną popularnością. Jego twórczość odtworzono w internecie ponad 4 miliardy razy, a klip do „Faded” dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy.

Norweski DJ i producent jest także znany z tworzenia oficjalnych remiksów dla wielu pierwszoligowych artystów. Przerobił utwory m.in. Sii, Coldplay, Charli XCX, Bruno Marsa czy Miley Cyrus.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK