Zamknij

Alan Walker i Conor Maynard w nowym singlu "Believers". Piątkowa premiera w Radiu ZET

14.05.2021 10:00

Alan Walker i Conor Maynard łączą siły w nowym singlu „Believers”. Towarzyszący utworowi teledysk czerpie inspirację z zamiłowania Walkera do gier i jest hołdem dla gamerskiej społeczności. Premiera na antenie Radia ZET w piątek po godz. 10:00.

Alan Walker Conor Maynard
fot. mat. prasowe

Alan Walker powraca z zupełnie nowym singlem „Believers”. Tym razem do współpracy zaprosił brytyjskiego wokalistę, autora tekstów i aktora Conora Maynarda.

Alan Walker i Conor Maynard – „Believers”. Premiera w Radiu ZET

„Believers” Alana Walkera i Conora Maynarda to chwytliwa piosenka idealna na nadchodzące lato. Utworowi towarzyszy teledysk inspirowany grami komputerowymi. Jak mówi sam Walker, klip to hołd dla gamerskiej społeczności. Teledysk łączy w sobie efekty wizualne z fragmentami z gry, a także imponującymi ujęciami akcji na żywo. Walker i Maynard walczą ze złym reżimem Czerwonego Nexusa.

"Believers" to utwór, nad którym zacząłem pracować podczas kwarantanny. Chciałem stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi i pozwoli im na chwilę uciec od problemów. Kiedy zacząłem myśleć o wokalistach do tej piosenki, Conor był oczywistym wyborem. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z efektu końcowego – mówi Alan Walker.

RadioZET.pl/mat.prasowe