Zamknij

Agnieszka Chylińska wydała nowy album. Promuje go singiel „Mam zły dzień”! [TELEDYSK]

Redakcja
26.10.2018 09:34
Agnieszka Chylińska
fot. mat. prasowe / TOP MANAGEMENT

Agnieszka Chylińska zaprezentowała właśnie nowa płytę „Pink Punk”. Album promuje singiel „Mam zły dzień”. Na RadioZET.pl możecie zobaczyć oficjalny teledysk do piosenki.

Agnieszka Chylińska powraca z nową płytą zatytułowaną „Pink Punk”, która ukazała się 26 października. To trzeci solowy album piosenki. Promuje go piosenka „Mam zły dzień”, do której ukazał się właśnie oficjalny klip. Za reżyserię teledysku odpowiada Tadeusz Śliwa.

Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie — tak opisuje nowy materiał Agnieszka Chylińska.

Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc, jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można — mówi Agnieszka.

„Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

W dniu premiery albumu „Pink Punk” ukazała się także zupełnie nowa strona artystki, odsłaniająca jej kolejne, tym razem kolorowe oblicze: www.chylinska.com (i www.sklep.chylinska.com).

Agnieszka Chylińska Pink Punk
fot. mat. prasowe / TOP MANAGEMENT

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK