Zamknij

Afrojack, Black V Neck i Muni Long w przebojowym „Day N Night”. Sobotnia premiera w Radiu ZET

12.08.2022 15:09
Afrojack
fot. mat. prasowe

Zdobywca nagrody Grammy, producent i pionier elektroniki, Afrojack, łączy siły z innowacyjnym duetem Black V Neck w nowym singlu „Day N Night”. Do współpracy zaprosili wokalistkę Muni Long. Premiera utworu w Radiu Zet w sobotę po godz. 20:00.

Afrojack to jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej ostatnich lat. Holenderski producent i DJ po raz kolejny zaprosił do współpracy duet Black V Neck, z którym stworzył już wcześniej hit „To The Floor”.

Afrojack, Black V Neck i Muni Long – „Day N Night”. Premiera w Radiu ZET

„Day N Night” to nowość od Afrojacka i Black V Neck, która z pewnością podbije letnie parkiety i spodoba mi się miłośnikom muzyki EDM. W piosence pojawia się wokal Muni Long, światowej artystki roku PUSH MTV słynącej przede wszystkim z brzmień R&B.

Afrojack pod koniec lipca wydał EP-kę-niespodziankę „Afrojack Presents NLW”, 8-ścieżkowy projekt, który powraca do jego klubowych korzeni. Wcześniej, w lipcu, nawiązał współpracę z R3HAB przy ich pierwszym od dekady duecie „Worlds On Fire”. W marcu wydał „Trampoline” wraz z Davidem Guettą, Missy Elliott, BIA i Doechii. 2022 rok rozpoczął czwartą nominacją do nagrody Grammy (po raz pierwszy w kategorii „najlepsze nagranie taneczne”) za swoją taneczno-popową letnią piosenkę „Hero” u boku wspomnianego Guetty.

Black V Neck to długoletni przyjaciele Ian i Julian, którzy połączyli siły w 2017 roku. Ich piosenki, takie jak „Sex, Drugs, Alcohol”, zgromadziły ponad 21 milionów streamów na całym świecie. Współpracowali z największymi nazwiskami muzyki tanecznej, takimi jak Afrojack, Diplo, Marshmello, Tchami i DJ Snake.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat.prasowe