Zamknij

3 miliony złotych tylko za jeden koncert? Adele zgarnie fortunę w Las Vegas

19.01.2022 14:27
Adele
fot. Rex Features/East News

Adele zagra serię koncertów w Las Vegas. Na występy piosenkarki z utęsknieniem czekają tysiące jej fanów. Nic więc dziwnego, że niektórzy są w stanie zapłacić za bilet ogromne pieniądze. Ujawniono, ile złotych Adele zgarnie za jeden koncert w światowej stolicy hazardu. Kwota szokuje!

Adele wydała niedawno nową płytę "30" i znów podbiła serca milionów słuchaczy na całym świecie. Jej najnowsze single "Easy on Me" i "Oh My God" robią furorę na listach przebojów, choć nie obyło się bez kontrowersji – niezależna artystka oskarżyła Brytyjkę o plagiat.

Gwiazda przygotowuje się do pierwszych koncertów po wieloletniej przerwie. Już 21 stycznia Adele rozpocznie rezydencję koncertową w Las Vegas. Brytyjski "The Sun" ujawnił, ile pieniędzy zgarnie piosenkarka tylko za jeden występ. Będziecie w szoku.

Adele zarobi fortunę za koncerty w Las Vegas. Tyle zgarnie za jeden występ

Adele to kolejna gwiazda, która rusza z serią koncertów w Las Vegas. Rezydentury koncertowe w tym mieście słyną z tego, że przynoszą artystom ogromne pieniądze. Nie inaczej będzie w przypadku brytyjskiej piosenkarki, która może okazać się najlepiej opłacaną kobiecą gwiazdą w historii koncertów w światowej stolicy hazardu.

Jak informuje "The Sun", Adele zgarnie tylko za jeden kilkugodzinny koncert w Las Vegas 500 tys. funtów, czyli ok. 2,7 mln złotych. Wszystkie bilety wyprzedały się w kilka minut – najtańsze wejściówki kosztowały 700 funtów (ok. 3,8 tys. złotych), najdroższe zaś nawet ponad 9 tys. funtów (blisko 50 tys. złotych). Warto dodać, że wokalistka ma zaplanowane 24 weekendowe występy od stycznia do kwietnia.

Adele zarobi również ogromne pieniądze na sprzedaży różnych gadżetów w trakcie koncertów. Podczas występów w Las Vegas 33-latka będzie mogła liczyć m.in. na prywatny apartament, asystenta, lokaja, szofera i ochronę.

Koncerty Adele tylko dla zaszczepionych. Piosenkarka uderza w antyszczepionkowców

Adele podjęła decyzję o niewpuszczaniu osób niezaszczepionych na swoje koncerty. Jej najbliższe występy w Las Vegas będą mogli oglądać jedynie widzowie zaszczepieni przynajmniej dwiema dawkami szczepionki przeciw COVID-19. Ponadto każdy uczestnik będzie musiał okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News

RadioZET.pl/The Sun,plejada.pl