Zamknij

Adele z nowym utworem. Reklama zaskoczyła fanów wokalistki [WIDEO]

Joanna Chojnacka
09.11.2021 14:25

Adele z nowym utworem z nadchodzącej płyty "30". Kompozycja "Hold On" pojawiła się przedpremierowo w świątecznej reklamie Amazona.

Adele
fot. Rex Features/East News

Adele niedawno powróciła ze swoim najnowszym singlem "Easy on Me", który bije rekordy popularności na listach przebojów, ale nie tylko. Utwór spodobał się między innymi Julii Wieniawie, która zaśpiewała fragment kompozycji i opublikowała nagranie w mediach społecznościowych.

Adele opublikowała nowy utwór "Hold On"

Premiera najnowszego krążka Adele została zaplanowana na 19 listopada 2021 roku. Album "30" będzie pierwszą od sześciu lat płytą artystki. Na kilkanaście dni przed ukazaniem się wyczekiwanego materiału, wokalistka zdradziła tracklistę swojego krążka.

Na nowej płycie Adele pojawi się 12 utworów. Wśród nich znalazł się tytuł "Hold On". Fani podejrzewali, że będzie to cover Wilson Philips, jednak najnowsza reklama Amazona rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące kompozycji.

"Hold On" z najnowszej płyty Adele w reklamie Amazona

Amazon udostępnił świąteczny spot reklamowy. Firma zwróciła na nim uwagę na problem doskwierającej samotności, który przybrał na sile podczas pandemii. W tle poruszającego obrazu wypełnionego zgiełkiem, pędem i poczuciem bezsensu życia słyszymy kojące dźwięki nowej piosenki Adele.

Reklama podobnie jak kompozycja piosenkarki napawa nadzieją i pokazuje, że możemy liczyć na wsparcie osób, po których się tego nie spodziewamy.

Spot Amazona z przedpremierowym "Hold On" Adele w tle możecie zobaczyć poniżej:

loader