Zamknij

Adele uderza w antyszczepionkowców. Na jej koncerty wejdą tylko osoby zaszczepione

08.12.2021 14:49

Adele to kolejna wielka gwiazda, która podjęła decyzję o niewpuszczaniu osób niezaszczepionych na swoje koncerty. Jej najbliższe występy będą mogli oglądać jedynie widzowie zaszczepieni przynajmniej dwiema dawkami szczepionki przeciw COVID-19. Ponadto każdy uczestnik będzie musiał okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Adele
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Adele wróciła z nową płytą "30", która w zaledwie kilka dni od premiery stała się najlepiej sprzedającym się albumem 2021 roku. Nie obyło się jednak bez kontrowersji – ostatnio niezależna artystka oskarżyła brytyjską gwiazdę o plagiat.

Najbliższe miesiące piosenkarka spędzi na promocji nowej płyty. Już w styczniu rozpocznie koncerty w Las Vegas. Adele zdecydowała, że na widowni zasiądą jedynie osoby zaszczepione i posiadające negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Zobacz także

Adele uderza w antyszczepionkowców. Na jej koncerty wejdą tylko osoby zaszczepione

Adele reaguje na trwającą pandemię koronawirusa i stawia na jak największe bezpieczeństwo podczas jej koncertów w Las Vegas, które wystartują na początku 2022 roku.

"The Independent" informuje, że organizator będzie wymagał od wszystkich widzów certyfikatu potwierdzającego przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19 (co najmniej 14 dni od otrzymania drugiej dawki).

To jednak nie koniec. Adele chce również, aby każdy uczestnik okazał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Badanie musi być wykonane nie wcześniej niż 48 godzin przed koncertem.

Koncerty Adele w 2022 roku

Adele ogłosiła rezydenturę w Las Vegas, która potrwa od stycznia do kwietnia 2022 roku. Koncerty będą odbywać się w każdy piątek i sobotę w sali koncertowej The Colosseum w ekskluzywnym hotelu i kasynie Caesars Palace.

Na ten moment Adele ma ogłoszone również dwa inne koncerty w 2022 roku. 1 i 2 lipca wystąpi na żywo w londyńskim Hyde Parku.

loader

RadioZET.pl/independent.co.uk