Zamknij

Adele odwołuje koncerty. „Jest mi wstyd”. Zalała się łzami [WIDEO]

21.01.2022 09:23
Adele
fot. Screen Instagram adele

Adele opublikowała na Instagramie nagranie, na którym wręcz zalewa się łzami. Kilkukrotnie wszystkich przeprasza i opisuje sytuację, która wpłynęła na masowe odwołanie zaplanowanych koncertów. Wokalistkę wsparła m.in. Pink.

Adele w ciągu najbliższych tygodni miała zaprezentować większej publiczności utwory z albumu „30”. „Weekends with Adele” miały trwać do połowy kwietnia, a bilety wystawiane przez „koników” kosztowały nawet 30 tys. dolarów. Zapowiadało się show, jakiego dawno nie było – niestety, wszystko pokrzyżował COVID-19.

Zobacz także: 3 miliony złotych tylko za jeden koncert? Adele zgarnie fortunę w Las Vegas

Adele popłakała się na Instagramie. „Jest mi wstyd”

Roztrzęsiona Adele opublikowała na Instagramie nagranie, w którym informuje fanów, że wszystkie koncerty zaplanowane w Ceasars Palace w Las Vegas muszą zostać odwołane. Wszystko przez pandemię.

Wcześniej menadżerowie doszli do wniosku, że organizując występy w jednym miejscu istnieje mniejsza szansa na zakażenie wśród pracowników i widowni, niż koncertując i ciągle zmieniając destynacje. Niestety, nawet takie założenie nie uchroniło artystki przed niemałym dramatem.

Zrozpaczona Adele poinformowała, że połowa jej współpracowników została skierowana na izolację, a przez pandemię nie udało się skompletować potrzebnego sprzętu. Wokalistka miała wystartować z koncertami 21 stycznia, kilkanaście godzin po opublikowanym nagraniu.

- Połowa mojej ekipy nie może pracować właśnie ze względu na koronawirusa. Dokończenie show było niemożliwe. Nie mogę dać wam tego, co mam teraz i jest mi z tego powodu potwornie przykro. Przykro mi, że to wszystko tak na ostatnią chwilę. Jesteśmy na nogach od ponad 30 godzin, starając się to jakoś ogarnąć, ale nie mamy już czasu. Jest mi potwornie przykro i jest mi wstyd mówiła zapłakana.

Adele jest świadoma, że jej koncerty przyciągają tysiące osób, które często wydają pieniądze na podróż, poświęcają czas, aby dotrzeć na show i chociażby biorą wolne w pracy. Wokalistka przeprasza, że wszystko przybrało taki, a nie inny obrót.

- Przepraszam wszystkich, którzy jeszcze raz podróżowali na koncert. Przepraszam. Naprawdę bardzo przepraszam. Przełożymy wszystkie daty koncertów, robimy to właśnie teraz. Dokończę moje show i doprowadzę je tam, gdzie być powinno – obiecywała Adele.

- Kochanie, wiem, co czujesz. Presja jest przytłaczająca i jest mi bardzo przykro z twojego powodu. Wszystko się ułoży i show będzie z pewnością niesamowite, gdy przyjdzie na to czas – pocieszała Pink.

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News