Zamknij

Adele nagle przerwała koncert. Musiała zareagować. „Stop, stop, stop!” [WIDEO]

04.07.2022 16:04

Adele przerwała nagle koncert w Londynie. W trakcie występu zauważyła, że jeden z fanów w tłumie może być w niebezpieczeństwie. Piosenkarka natychmiast poprosiła ochronę o pomoc. Internauci są zachwyceni zachowaniem Adele, a nagranie wideo podbija sieć.

Adele Hyde Park concert
fot. twitter.com/Kieran_sw

Adele była gwiazdą festiwalu BST Hyde Park Festival w Londynie, gdzie wystąpiła w miniony piątek i sobotę. Był to pierwszy od pięciu lat publiczny występ gwiazdy. Każdy z koncertów oglądało na żywo ponad 60 tysięcy osób.

Brytyjska wokalista słynie z tego, że troszczy się o fanów, również podczas koncertów. Podczas piątkowego występu Adele zaniepokoiła sytuacja w tłumie. Artystka natychmiast przerwała wydarzenie, aby sprawdzić, co się dzieje z jednym z widzów.

Adele nagle przerwała koncert. „Stop, stop, stop!” [WIDEO]

Adele bacznie obserwuje swoją publiczność podczas występów. W trakcie londyńskiego koncertu, dzięki szybkiej reakcji wokalistki, nie doszło do tragedii.

Uważna Brytyjka zauważyła, że jeden z jej fanów w tłumie może potrzebować natychmiastowej pomocy medycznej. Warto dodać, że wielu widzów czekało długie godziny w słońcu, aby zobaczyć swoją idolkę.

Stop, stop, stop! – krzyknęła Adele na początku występu z utworem „Skyfall” i przerwała koncert.

Gwiazda szybko podeszła do krawędzi sceny, aby lepiej widzieć tłum. Natychmiast poprosiła ochronę o pomoc, a pozostałych widzów o przesunięcie się i szybkie utworzenie drogi dla służb. Adele wznowiła występ, dopiero gdy upewniła się, że sytuacja została opanowana. Nagranie wideo z tego momentu momentalnie rozprzestrzeniło się po sieci, a internauci chwalili Brytyjkę za zdecydowaną reakcję.

Portal TMZ.com podaje, że piosenkarka zadbała także o odpowiednie nawodnienie widzów i poprosiła obsługę o dostarczenie niektórym fanom butelek z wodą.

RadioZET.pl/people.com,tmz.com