Zamknij

ASAP Rocky aresztowany za pobicie. Co z koncertem rapera na Open'er Festival 2019?

Piotr Krajewski
03.07.2019 13:00

ASAP Rocky aresztowany w Szwecji. Raper, który jest jedną z gwiazd Open’er Festival 2019, został zatrzymany przez policję w związku z pobiciem mężczyzny na ulicy. Nagranie z bójki w Sztokholmie trafiło do internetu. Czy to oznacza, że koncert ASAP Rocky na Open’er Festival 2019 zostanie odwołany? Jest komentarz organizatorów.

ASAP Rocky aresztowany za pobicie w Szwecji czy raper wystąpi na Opener Festival 2019
fot. Youtube / Instagram

ASAP Rocky aresztowany w Szwecji. Raper pobił mężczyznę WIDEO

ASAP Rocky aresztowany w Szwecji. Gwiazdor Open’er Festival 2019 został zatrzymany po bójce na jednej z ulic Sztokholmu. Jak podaje słynny amerykański serwis TMZ.com, raper i jego ekipa pobili mężczyznę, który podobno twierdził, że zniszczyli jego słuchawki. W internecie pojawiło się nagranie z tego momentu. Widać na nim, jak młody mężczyzna jest przewracany na ziemię i okładany pięściami.

Raper twierdzi jednak, że jest niewinny. Z jego relacji na Instagramie wynika, że mężczyzna sam ich zaczepiał, śledził, był natarczywy oraz pomimo wielu ostrzeżeń ochroniarza, nie chciał odejść. Na nagraniu, które osobiście udostępnił ASAP Rocky, słychać również relację obcej kobiety, która powiedziała, że wspomniany mężczyzna złapał ją wcześniej za pośladki.

ASAP Rocky: czy wystąpi na Open'er Festival 2019 i co z koncertem w Gdyni?

>> Oficjalnie: ASAP Rocky NIE WYSTĄPI na Open'er Festival 2019. Wiemy, kto go zastąpi

Szwedzkie służby badają obecnie całą sprawę i analizują wszystkie dowody. Nic więc dziwnego, że polscy fani zaczęli zastanawiać się, czy ASAP Rocky wystąpi na Open’er Festival 2019. Raper jest jedną z najważniejszych gwiazd drugiego dnia imprezy. Jego koncert w Gdyni zaplanowano na 4 lipca. Portal Gala.pl zwrócił się z prośbą o komentarz organizatorów festiwalu.

Jeśli nie ma żadnych oficjalnych komunikatów, to oznacza, że wszystko odbywa się zgodnie z planem — czytamy w oświadczeniu biura prasowego Open’er Festival 2019.

Komentarz Open’er Festival 2019 pojawił się również w komentarzach na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku: "Czekamy na rozwój sytuacji w Szwecji. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych decyzji ani informacji. Na tę chwilę zaplanowane koncerty w Europie mają się odbyć zgodnie z planem".

ASAP Rocky to jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów. Wydał dotąd trzy studyjne albumy. Artysta zasłynął ze współpracy z wieloma znanymi gwiazdami. Nagrał utwory m.in. z Seleną Gomez, Laną Del Rey, Alicią Keys czy Mobym.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK