Zamknij

6 czerwca wystartował Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel [SZCZEGÓŁY]

Redakcja
29.05.2017 13:56
6 czerwca wystartował Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel [SZCZEGÓŁY]
fot. Red Bull

Red Bull Tour Bus znów wyruszył w trasę po Polsce goszcząc tym razem na pokładzie wyjątkową artystkę popową - Natalię Nykiel. Na jego trasie znalazło się 7 miast, w których Natalia zagra koncerty z dachu muzycznego autobusu. Specjalnie na trasę artystka przygotowała nowe aranżacje swoich utworów. 

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.

 

Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się nie tylko ogromnym talentem, ale przede wszystkim dbałością o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Na czerwcową trasę artystka poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. To jedyna taka okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Obok utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy.

 

Red Bull Tour Bus zatrzyma się w: Gliwicach, Częstochowie, Rzeszowie, Radomiu, Słupsku, Bydgoszczy i Olsztynie. Koncerty rozpoczną się o godz. 20:30. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, nie ma także ograniczeń wiekowych dla publiczności. Wszystkie koncerty poprowadzi gospodarz muzycznego programu Radia ZET - Marcin Wojciechowski. Poza tym, na antenie ZETki w programie "ZET na Punkcie Muzyki" będzie można wygrać możliwość spotkania z Natalią.

 

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE

07.06 CZĘSTOCHOWA

13.06 RZESZÓW

14.06 RADOM

18.06 SŁUPSK

19.06 BYDGOSZCZ

21.06 OLSZTYN

otwarcie bram: g. 19:30

start koncertu: g. 20:30

WSTĘP WOLNY

ZET na Punkcie Muzyki 18:00 - 21:00