Zamknij

Channing Tatum zagra w remake'u "Uwierz w ducha". Zastąpi Patricka Swayze

18.01.2023 11:21

Channing Tatum planuje zagrać w odnowionej odsłonie kultowego filmu "Uwierz w ducha". Aktor nie zamierza jednak zadowolić się byle jaką rolą. Jego planem jest wejście w buty Patricka Swayze. Czy aktor znany z takich produkcji jak "21 Jump Street" i "Magic Mike" poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Channing Tatum zagra w remake'u "Uwierz w ducha". Zastąpi Patricka Swayze
fot. Paramount Pictures/Collection Christophel/East News, Backgrid/East News, SOVE

Channing Tatum ujawnił, że posiada prawa do hitu lat 90. "Uwierz w ducha". Co więcej — zamierza stworzyć remake, w którym zagra Sama Wheata. Zrobi to jednak w swoim stylu.

Zobacz także: Maciej Musiał i Channing Tatum stworzą serial na podstawie polskiej książki. O czym opowie?

"Uwierz w ducha". Channing Tatum stworzy remake kultowego romansu

Należąca do Tatuma firma Free Association zamierza zająć się stworzeniem remake'u "Uwierz w ducha". W rozmowie z Vanity Fair gwiazdor "Magic Mike'a" zaznaczył, że zamierza wprowadzić w produkcji kilka zmian, które są jego zdaniem niezbędne. Nie zdradził jednak żadnych szczegółów.

"Uwierz w ducha" to film kultowy i każda zmiana w fabule może spotkać się z ostrą krytyką ze strony fanów, którzy są przywiązani do jego pierwotnej wersji. Czy Channing Tatum jest na to przygotowany?

"Uwierz w ducha". O czym opowiada film?

"Uwierz w ducha" miał swoją premierę w 1990 roku. Opowiada historię Sama Wheata i Molly Jensen, których połączyło uczucie tak silne, że nawet śmierć nie mogła ich rozdzielić. Kiedy Sam pada ofiarą mordercy, wraca do swojej ukochanej pod postacią ducha, odkrywając, że jego śmierć nie była przypadkiem. Wheat dowiaduje się, że Molly grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, przed którym musi ją ostrzec.

W rolach głównych wystąpili Patrick Swayze i Demi Moore. Produkcja została nagrodzona m.in. Oscarem za najlepszy scenariusz oryginalny.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Deadline.com