Zamknij

Tomasz Kot nie do poznania. Jak aktor zmienił się do roli w „Akademii Pana Kleksa”?

21.11.2022 17:28

 

Tomasz Kot nie do poznania. Polski aktor zaprezentował najnowszą metamorfozę, którą przeszedł do roli Pana Kleksa w nowym filmie z kultowej serii. Jak obecnie wygląda mężczyzna? Jego fotografia was zaskoczy.

Kleks - konferencja prasowa
fot. Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Kot jako Pan Kleks ze słynnej „Akademii Pana Kleksa” jest nie do poznania. Aktor właśnie podzielił się nową fotografią z prac na planie nowej części kultowego filmu. Jak się obecnie prezentuje?

Tomasz Kot nie do poznania

Aktor podzielił się fotografią z planu „Akademii pana Kleksa” na swoim koncie na Instagramie. Zdjęcie opatrzył opisem:

– Wczoraj w nocy zakończyłem okres zdjęciowy gigantycznej przygody, do której zaprosił mnie Maciej Kawulski. Było magicznie i cudownie! Były guziki i motyle!"

„Akademia Pana Kleksa” – kiedy premiera?

Jak informują dziennikarze serwisu Pomponik.pl przygody Pana Kleksa w wykonaniu Tomasza Kota będą podzielony na dwie części. Pierwszy film z nowej serii trafi do kin w 2023 roku. Druga część przygód Ambrożego Kleksa i jego gromadki rozbrykanych dzieci pojawi się na ekranach dopiero w 2025 roku. To już kolejna filmowa adaptacja kultowej książki Jana Brzechwy. W 1983 roku na ekranach kin pojawiła się pierwsza część filmu, w której główną rolę zagrał Piotr Fronczewski. Aktor wcielił się w rolę bohatera aż trzykrotnie. Dwa kolejne filmy – „Podróże Pana Kleksa” i „Pan Kleks w Kosmosie” pojawiły się w 1985 i 1988 roku.

loader

Czytaj także: "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET